I ty możesz uprawiać Triathlon

W pięciu polskich miastach będzie można pod okiem doświadczonych trenerów przygotować się do startu w Herbalife Susz Triathlon 2011.

Akademia Triathlonu to zupełna nowość na polskim rynku. To projekt skierowany przede wszystkim do amatorów, którzy szukają ciekawych, sportowych wyzwań.

Grupy treningowe Akademii Triathlonu powstaną w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Trójmieście oraz Poznaniu. Każda z grup będzie liczyć maksymalnie 8 osób, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika programu. Egzaminem końcowym w Akademii Triathlonu jest start w Herbalife Susz Triathlon w czerwcu 2011 roku. Adepci Akademii mają więc pół roku, by się do niego przygotować. Taki czas jest w zupełności wystarczający, by każdy debiutant mógł bez obaw stanąć na linii startu triathlonu i go ukończyć. Koordynatorami Akademii Triathlonu są doświadczeni sportowcy i wykwalifikowani instruktorzy. W Trójmieście grupy treningowe będzie prowadził na przykład Roman Magdziarczyk, 6. zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach w chodzie sportowym, a obecnie zapalony triathlonista. Z kolei w Poznaniu opiekę nad adeptami triathlonu będzie sprawował Filip Przymusiński, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w triathlonie.

Koszt przygotowań do triathlonu pod okiem trenera Akademii Triathlonu to zaledwie 250 złotych miesięcznie. W tej cenie zawarta jest opieka trenera (aż cztery treningi w tygodniu) oraz koszt wynajmu obiektów (pływalnia, siłownia, sala gimnastyczna). Przystępując do Akademii Triathlonu uzyskujesz również atrakcyjne rabaty (od 10 do 25%) na produkty i usługi sponsorów imprezy: rowery Giant, odzież i obuwie Asics, akcesoria do pływania i triathlonu od Klubben, usługi rehabilitacyjne Ortoreh i inne.

Więcej informacji szukaj na stronie www.susztriathlon.pl

Treningi w ramach Akademii Triathlonu rozpoczynają się w styczniu. Zgłoszenia rekrutacyjne należy kierować na adres: rekrutacja@akademiatriathlonu.pl lub pod numer telefonu: +48 506 617 983 (Kornel Pawlik).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.