5150 Warsaw Triathlon wraca w 2017 roku!

Po udanym debiucie, triathlon znów zagości na ulicach stolicy. Zawodnicy popłyną, pojadą na rowerze i pobiegną w centrum miasta 11 czerwca 2017 roku. Zapisy rozpoczną się w październiku 2016.

Emocje po pierwszej edycji 5150 Warsaw Triathlon jeszcze nie opadły, ale już dziś myślimy o przyszłorocznych zawodach - mówi Michał Drelich, dyrektor imprezy. - Analizujemy, co zrobić, aby triathloniści i kibice jeszcze bardziej cieszyli się z imprezy. Na pewno przygotujemy kilka niespodzianek. O wszystkich szczegółach poinformujemy w połowie października. Wtedy też uruchomimy rejestrację - dodaje Drelich.

PRZECZYTAJ JAK BYŁO NA 5150 WARSAW TRIATHLON W TYM ROKU >>

5150 Warsaw Triathlon to pierwsza duża impreza triathlonowa w stolicy, która odbyła się na licencji World Triathlon Corporation, właściciela legendarnych zawodów IRONMAN. Uczestnicy przepłynęli 1,5 km w Zalewie Zegrzyńskim, przejechali 40 kilometrów do centrum Warszawy i przebiegli 10 kilometrów trasą prowadzącą m.in. Krakowskim Przedmieściem, ulicą Karową, Browarną czy Moliera. Meta znajdowała się na Placu Teatralnym. Zwyciężył Brytyjczyk, Elliot Smales oraz reprezentantka naszego kraju, Paulina Kotfica . W zawodach wzięło udział niemal 800 zawodników, a wśród nich popularni aktorzy i dziennikarze, m.in. Karolina Gorczyca, Tomasz Karolak, Jakub Wesołowski i Maciej Dowbor.

Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest m.st. Warszawa.

Więcej informacji na stronie www.5150warsaw .com oraz na www.facebook.com/5150warsaw .

OWB 1, rytmy, siła biegowa... Na czym polegają środki treningowe w bieganiu?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.