Business & Family Triathlon by Hotel Warszawianka 2016 - niskie wpisowe i sporo atrakcji!

Dzięki współpracy z Partnerem wydarzenia - HelloIT mamy dla Was specjalne ceny pakietów startowych Business & Family Triathlon by Hotel Warszawianka 2016.

Już teraz indywidualny pakiet startowy wraz z udziałem w Pasta Party oraz TRInstitute, czyli w biznesowych panelach dyskusyjnych z udziałem gości specjalnych w przeddzień zawodów oraz w integracyjnym spotkaniu biznesowym Sport&Business Party w dniu imprezy w cenie 200 PLN.

Start w drużynie oraz sztafecie dostępne są również w atrakcyjnych cenach!

Start w drużynie tylko 150 PLN od osoby.

Zapraszamy do wzięcia udziału w sportowym weekendzie!

Rejestracja: www.bftriathlon.pl/zawody/rejestracja/

Business & Family Triathlon SportBusiness & Family Triathlon Sport materiały partnera materiały partnera

Sport, biznes i rodzina w jednym miejscu

Business & Family Triathlon to pierwsze w Polsce zawody triathlonowe dedykowane ludziom biznesu różnych branż, podczas których na rodziny zawodników czekają ciekawe atrakcje plenerowe na lądzie i w wodzie. Po raz pierwszy zawody triathlonowe łączą sportową pasję, biznesowy networking oraz weekendową rozrywką.

Business & Family Triathlon by Hotel Warszawianka 2016 odbędzie się w dniach 15-17 lipca 2016 r. w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, około 40 minut drogi samochodem od centrum Warszawy.

Business & Family Triathlon 2016 - zapowiedź from Business & Family Triathlon on Vimeo .

Biznes

Przed zawodami (15 lipca) uczestnicy będą mogli wziąć udział w TRInstitute, czyli biznesowych panelach dyskusyjnych z udziałem gości specjalnych. Po zawodach (16 lipca) odbędzie się integracyjne spotkanie biznesowe Sport&Business Party. Będzie to okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych z zawodnikami reprezentującymi różne branże. Wszystko po to, by inspirować do zmiany stylu życia: połączenia zdrowia i celów biznesowych.

Rodzina

Podczas wydarzenia na dzieci i rodziców będą czekały atrakcyjne programy tematyczne, pakiety SPA, sportowe zabawy rodzinne oraz atrakcje plenerowe na lądzie i w wodzie. Animatorzy zadbają o to, aby pobyt w Hotelu Warszawianka był pełen świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Sport

Zawody zostaną rozegrane na dwóch dystansach 1/8 i 1/4. Oprócz klasyfikacji indywidualnej rywalizować będą drużyny oraz sztafety firmowe złożone z pływaka, kolarza i biegacza.

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/btriathlon

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.bftriathlon.pl

Współorganizatorem Business & Family Triathlon jest Hotel Warszawianka www.warszawianka.pl.

Partnerami wydarzenia są: HelloIT - zakupy IT i Office w jednym miejscu, Etixx, Veloart, Xtri.pl, PolskaBiega, bikeBoard - magazyn rowerowy, Enduhub.

Ćwiczenia wzmacniające dla biegaczy. Zestaw obowiązkowy w twoim planie treningowym [4 PRZYKŁADY]

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.