Znamy datę przyszłorocznego Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

W 2016 roku Gdynia ponownie przywita ludzi z żelaza. Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia. Rejestracja do startu w zawodach zostanie uruchomiona 1 grudnia br. Ceny pakietów startowych zaczynać się będą od 135 euro.

- Nie ma czasu na odpoczynek. Jeszcze nie ochłonęliśmy po debiucie IRONMAN? 70.3? w Polsce, a już zaczęliśmy intensywne przygotowania do przyszłorocznej edycji - mówi Michał Drelich, dyrektor Herbalife IRONMAN? 70.3? Gdynia. - Nie spoczywamy na laurach. Dążymy do tego, aby impreza była jeszcze lepsza. Zawodnicy mogą liczyć na niespodzianki i zmiany, ale o ich szczegółach powiemy więcej wkrótce - dodaje .

Rejestracja do startu w Herbalife IRONMAN? 70.3? Gdynia 2016 i imprezach towarzyszących zostanie uruchomiona 1 grudnia 2015 roku na stronie www.ironmangdynia.pl . Wysokość opłaty startowej zaczynać się będzie od 135 euro.

2 tys. zawodników wystartowało w Herbalife Ironman 70.3, który odbył się w Gdyni. Mieli oni do pokonania połowę dystansu słynnego Full Ironmana (3,86 km pływania, 180,25 km jazdy na rowerze oraz 42,2 km biegu) , czyli 1,9 km w wodzie, 90 km na rowerze oraz 21,1 km biegu. Najlepszy okazał się Niemiec Nils Frommhold (na zdjęciu), który wyprzedził Ukraińca Antona Blokhina oraz Polaka Miłosza Sowińskiego. Zwycięzca uzyskał czas 3:54.08. Wśród kobiet wygrała Niemka Diana Riesler, a 2. miejsce zajęła Polka Paulina Kotfica. Zapraszamy na galerię zdjęć z zawodów.2 tys. zawodników wystartowało w Herbalife Ironman 70.3, który odbył się w Gdyni. Mieli oni do pokonania połowę dystansu słynnego Full Ironmana (3,86 km pływania, 180,25 km jazdy na rowerze oraz 42,2 km biegu) , czyli 1,9 km w wodzie, 90 km na rowerze oraz 21,1 km biegu. Najlepszy okazał się Niemiec Nils Frommhold (na zdjęciu), który wyprzedził Ukraińca Antona Blokhina oraz Polaka Miłosza Sowińskiego. Zwycięzca uzyskał czas 3:54.08. Wśród kobiet wygrała Niemka Diana Riesler, a 2. miejsce zajęła Polka Paulina Kotfica. Zapraszamy na galerię zdjęć z zawodów. ŁUKASZ GŁOWALA ŁUKASZ GŁOWALA

Pakiety startowe na tegoroczny, pierwszy w historii IRONMAN? 70.3? w Polsce rozeszły się w ciągu zaledwie 78 godzin. W ten sposób gdyńskie zawody zostały trzecim najszybciej sprzedającym się wyścigiem IRONMAN? 70.3? w Europie.

ZOBACZ RELACJĘ DRUŻYNY POLSKA BIEGA Z TEGOROCZNEJ EDYCJI HERBALIFE IRONMAN 70.3 GDYNIA >>