"Triathlon dla każdego", czyli kompendium wiedzy w sprzedaży

Szukasz napisanej przystępnym językiem książki, która pomoże ci się przygotować do pierwszego w życiu triathlonu lub chciałbyś zoptymalizować trening? Polecamy książkę Dariusza Sidora "Triathlon dla każdego", przez wielu uważanej za polską "Biblię Triathlonu" wydaną przez wydanictwo Stobieg.

Triathlonowa "cegiełka" (595 stron) została napisana na podstawie własnych doświadczeń zawodniczych i trenerskich Dariusza Sidora. Opisane są w niej też przygotowania grupy amatorów do startu w zawodach Ironman w ramach Radiowej Akademii Triathlonu i Projektu IM2010. Książka jest zmodyfikowaną wersją tytułu "Ironman dla każdego".

"Triathlon dla każdego" napisano przystępnym językiem i wcale nie trzeba czytelnikowi obszernej eksperckiej wiedzy, żeby pojąć tajniki treningu triathlonowego do ogromnego wyzwania jakim jest Ironman. "Triathlon dla każdego" naprawdę jest dla każdego. Co ważne, to nie tylko informacje o treningu. Autor poświęca też sporo miejsca zagadnieniom technicznym pływania, jazdy na rowerze.

Dariusz Sidor jest zawodowym trenerem sportów wytrzymałościowych z wieloletnim doświadczeniem. Sam startował na tym dystansie wielokrotnie. Jest też pierwszym Polakiem, który ukończył zawody Norseman - ekstremalny triathlon w Norwegii.

Książkę można kupić zarówno w internecie i w sklepach: Olimpus w Częstochowie, SportGuru w Warszawie, Tricarbon w Szczecinie i Endu shop w Poznaniu.

Wkrótce na triathlon.sport.pl pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą cztery egzemplarze książki Dariusza Sidora.

Świetny występ Polaków na ME w Aquathlonie!