Herbalife Triathlon Gdynia. Ambasadorki i fani zbierają pieniądze na dom dziecka

Ambasadorki Herbalife Triathlon Gdynia 2014 i fani zbierają pieniądze na remont i wyposażenie sali fitness w Domu Dziecka w Falbogach. Sposobów, aby wspomóc szczytny cel jest kilka.

Po pierwsze każdy może wpłacić darowiznę na konto bankowe 46 1020 1013 0000 0702 0313 7163 PKO BP.

Drugim sposobem jest udział w aukcji, które zorganizowały ambasadorki. Małgorzata Foremniak przekazała na licytację przedmioty, które mają dla niej sentymentalną wartość - piękne pióro wieczne, błękitną maskę z Wenecji oraz nagrodę specjalną, w postaci zaproszenia do studia na nagranie programu "Mam Talent."

Agnieszka Sikora-Paw zaprasza do licytacji wyjątkowej, wspólnej sesji treningowej, podczas której w ciągu 24 godzin pomoże przygotować się do startu w triathlonie. Relacja ze wspólnych treningów pływackich, biegowych i rowerowych zostanie opublikowana na fanpage'u "Mój pierwszy Triathlon". Pakiet obejmuje profesjonalny makijaż, który przetrwa nawet najcięższy trening dla zwycięzcy aukcji lub kobiety bliskiej sercu Pana, który zlicytuje tę nagrodę

Karolina Gorczyca zwycięzcę zaprosi na plan zdjęciowy serialu "Czas Honoru" a Katarzyna Glinka na plan "Barw Szczęścia".

Aukcję organizują też fani Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Ty też możesz do nich dołączyć. Wystarczy, że założysz własną okazję charytatywną na SiePomaga.pl.

Wreszcie, aby wspomóc remont sali fitness w Domu Dziecka w Falborgach, wystarczy kupić fluorescencyjną bransoletkę Casa Herbalife w oficjalnym funshopie

- Charytatywność od samego początku jest wpisana w naszą imprezę. W ubiegłym roku wspieraliśmy Fundację Synapsis zajmującą się terapią osób autystycznych. W tym roku zbieramy pieniądze dla podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach - mówi Piotr Netter, dyrektor HTG.

Jeśli ktoś nie chce się przemęczyć, powinien zmienić dyscyplinę - fizjolog o triathlonie

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.