Triathlon. Chcesz zapytać o trening pływacki? Napisz do nas

Pływać tylko kraulem? Ile czasu spędzać na basenie? Jak dobrać jednostkę treningową? Jeśli zadajesz sobie pytania o triathlonowy trening pływacki, napisz do nas na triathlon.sport.pl@gazeta.pl . Odpowiemy, rozwiejemy wątpliwości.

Większość amatorów triathlonu, którzy przygotowują się do pierwszego startu, obawia się pływania. Otwarty akwen, mnóstwo ludzi, warunki zupełnie inne niż na basenie. No i pytanie, czy odpowiednio się przygotowałem, czy sobie poradzę? Po debiucie pytań wcale nie jest mniej. Im bardziej jesteśmy "wkręceni" w triathlon, im większą wiedzę mamy, tym więcej czasu poświęcamy planowaniu treningu, poprawie techniki pływackiej, etc. Nic nie zastąpi regularnego kontaktu 'oko w oko' z trenerem, ale wirtualnie także możemy Ci pomóc.

Triathlon.sport.pl i stowarzyszenie Warsaw Masters Team, kolektyw pasjonatów, trenerów pływania, triathlonistów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy szukają odpowiedzi. Pływackich odpowiedzi. Jak trenować? Jakim elementom poświęcić najwięcej czasu? Jak dostosować trening na pływalni do potrzeb zmagań na otwartej wodzie? Jeśli nurtuje cię pytanie dotyczące pływania w triathlonie, napisz na triathlon.sport.pl@gazeta.pl. Trenerzy Warsaw Masters Team odpowiedzą na Twoje pytanie, udzielą profesjonalnej porady.

Członkowie Warsaw Masters Team, znają zagadnienia z autopsji, startują w zawodach pływackich kategorii Masters i traithlonowych na całym świecie.

Artykuły z odpowiedziami pojawiać się będą w serwisie triathlon.sport.pl.

Ile pływaka w triathloniście, ile triathlonisty w pływaku?