Top 5 pomysłów na aktywny tydzień: Zakończenie sezonu longboardowego, freerun, trening dla narciarzy...

Ostatni Longboardowy Tłusty Czwartek w tym sezonie, treningi dla biegaczy i narciarzy, zajęcia z freerunu oraz mecz siatkarzy Politechniki na Torwarze w europejskich pucharach to pięć sportowych propozycji na weekend w Warszawie. Więcej imprez znajdziesz w kalendarzu ?Rusz się? na warszawa.sport.pl.

Zakończenie sezonu longboardowego

Pogoda wkrótce utrudni życie longboardzistom, dlatego organizatorzy tradycyjnych Longboardowych Tłustych Czwartków oficjalnie kończą już sezon. Początek o godz. 19 pod Stadionem Narodowym. W programie imprezy m.in. hippie jump, dance contest, best trick jam oraz wyprzedaż longboardów. Początkujący mogą przyjść godzinę wcześniej na darmowe zajęcia szkółki longboardowej.

KIEDY, GDZIE, JAK? Czwartek 31 października, godz. 19, Stadion Narodowy, parking od al. Zielenieckiej, więcej informacji na Facebooku .

Darmowy trening biegowy

To propozycja dla tych, którym znudziło się samotne bieganie po Warszawie. Jeśli chcesz potrenować z instruktorem i w grupie, przyjdź w czwartek pod budynek WOSiR-u. O godz. 19 rozpoczną się tam zajęcia z trenerem biegania. Treningi odbywają się co tydzień, są otwarte dla wszystkich i darmowe.

KIEDY, GDZIE, JAK? Czwartek 31 października, godz. 19, zbiórka przed budynkiem WOSiR-u, ul. Rozbrat 26, więcej informacji na stronie http://12tri.pl .

Trening dla narciarzy na "sucho"

Zanim spadnie śnieg i rozpocznie się sezon biegówkowy, warto wcześniej się do niego przygotować. Instruktorzy narciarstwa biegowego organizują w Wesołej zajęcia na "sucho" dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Ta pierwsza grupa rozpocznie zajęcia w sobotę o godz. 9, a bardziej doświadczeni biegacze o godz. 10.15. Udział w zajęciach kosztuje 10 zł.

KIEDY, GDZIE, JAK? Sobota, 2 listopada, zbiórka o godz. 9 na skrzyżowaniu Fabrycznej i Jana Pawła II w Wesołej, więcej informacji na Facebooku .

Freerun w Akademii Parkour United

Chcesz się dowiedzieć na czym polega freerun i ile wspólnego ma z ewolucjami akrobatycznymi? Przyjdź w niedzielę na zajęcia do Akademii Parkour United. Początek o godz. 15. Instruktorzy pokażą początkującym podstawy freerunu i akrobatyki, bardziej zaawansowani będą mogli wziąć udział w warsztatach. Zajęcia są przeznaczone dla osób powyżej 16. roku życia i kosztują 20 zł.

KIEDY, GDZIE, JAK? Niedziela 3 listopada, godz. 15, hala szkoły przy ul. Koncertowej 4, więcej informacji na Facebooku .

Siatkarze Politechniki w Challenge Cup

Dzięki dobrej grze AZS Politechniki Warszawskiej w PlusLidze jest szansa, że znów w stolicy zapanuje moda na siatkówkę. We wtorek będzie można przekonać się jak radzą sobie podopieczni Jakuba Bednaruka w walce o europejskie puchary. Do Warszawy na mecz w ramach Challenge Cup przyjedzie turecki Fenerbahce Stambuł, prowadzony przez świetnie znanego w Polsce Daniela Castellaniego, a na parkiecie zobaczymy takie gwiazdy jak Ivan Miljković czy Felipe Fonteles. Początek spotkania w hali na Torwarze (ul. Łazienkowska 6a) o godz. 19. Bilety: 20-45 zł.

KIEDY, GDZIE, JAK? Wtorek 5 listopada, godz. 19, hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a, więcej informacji na stronie azspw.com .

Zgłoś imprezę na wawasport@agora.pl.