Triathlon. Listopadowe warsztaty kraula dla triathlonistów

Chcesz popracować nad techniką pływania? Warsaw Masters Team i Klinika Kraula organizują czterodniowy obóz treningowy dla traithlonistów i zawodników kategorii Masters (8-11 listopada), poświęcony doskonaleniu kraula.

Po roztrenowaniu, które zaczniemy lada chwila przygotowania do nowego sezonu startowego warto zacząć od doskonalenia techniki pływania. Warsaw Masters Team i Klikna Kraula zapraszają na czterodniowy obóz treningowy w Spale.

W programie sześć półtoragodzinnych treningów pływackich. Podczas każdego z treningów pod okiem profesjonalnych trenerów uczestnicy zajęć szkolić będą elementy techniki kraula przydatne w pływaniu w akwenach otwartych, m.in długość kroku, frekwencję i streamline. Każdy z zawodników otrzyma wideoanalizę.

Oprócz treningów odbywać się będą panele dyskusyjne dotyczące części pływackiej triathlonu - taktyka wyścigu w otwartej wodzie, savoir-vivre treningu pływackiego, przydatność innych stylów w treningu triathlonowym, samodzielne budowanie jednostek i cyklów treningowych, sprzęt w treningu.

Miejsce

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale. Do dyspozycji 25 metrowy kryty basen. 3 posiłki dziennie.

Cena

900 złotych od osoby. W cenę wliczone zakwaterowanie (3 noclegi), wyżywienie, ubezpieczenie, opieka dwóch trenerów

Zgłoszenia

Na stronie internetowej www.masters.waw.pl . Informacje pod adresem poczty elektronicznej biuro@masters.waw.pl

Jak skompletować sprzęt pływacki do triathlonu po kosztach?