KONKURS. Wygraj buty New Balance!

Każdy biega na swój sposób. Różne dystanse, w różnym terenie, w różnym tempie i stylu. Bieganie ma tysiące odmian i kolorów. Pokaż nam swoje kolorowe oblicze biegania i wygraj buty New Balance! Tegoroczna kolekcja butów biegowych New Balance odpowiada na potrzeby różnych biegaczy. Wygraj buty odpowiednie dla Ciebie!

Wymyśliliśmy zadanie konkursowe, które łączy hasła kojarzące nam się z bieganiem: RADOŚĆ, RUCH, ENERGIA, KOLOR, (DO)WOLNOŚĆ.

Prześlij nam swoje zdjęcie z treningu, które również będzie odzwierciedlać te hasła. Musi być pozytywne, emanować energią i kolorem, pokazywać, że bieganie daje wolność i radość! Każdy znajduję ją w czymś innym i każdy cieszy się tym na swój sposób. Pokaż nam swoją kolorową stronę biegania!

Zdjęcia zamieszczajcie na naszym profilu na Facebooku za pomocą Aplikacji konkursowej "Oblicza biegania" . Czekamy na nie do czwartku, 12 września 2013 r., do godziny 23:59. Wybór zwycięzców Konkursu nastąpi w dwóch etapach. Przez cały czas trwania Konkursu głosujcie na najlepsze fotografie. Spośród 20 zdjęć, które zdobędą najwięcej "like'ów", wybierzemy i nagrodzimy autorów pięciu - naszym zdaniem najlepszych - fotografii.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ .

Nagrody

Fundatorem nagród w Konkursie jest firma New Balance. Wspólnie opracowaliśmy niestandardową formułę Konkursu. Nie ma bowiem jednej nagrody, takiej samej dla wszystkich laureatów. Bo każdy z nas jest inny - biega inaczej, gdzie indziej, inne dystanse i... lubi inne kolory! Dlatego każdy laureat konkursu może sobie swoją nagrodę wybrać! Jedną parę z całej najnowszej kolekcji butów biegowych New Balance!

Zobacz naszą fotogalerię i poznaj się z konkursową kolekcją butów . Zwycięzcy wspólnie z przedstawicielem firmy New Balance dobiorą buty odpowiednie dla siebie.