Wyraź siebie! [KONKURS]

Podobno actions speak louder than words. Fakt. Ale prawdą jest też to, że czasami jedno celne hasło potrafi zdziałać cuda! Wymyśl slogan, który jako biegacz chciałbyś dumnie nosić na koszulce i wygraj pakiet startowy na 14. Poznań Maraton! Ruszamy z konkursem "Wyraź siebie!".

Istnieją różne metody zarażania innych pasją do biegania. Wspólne bieganie, spektakularne metamorfozy, relacje ze wspaniałych imprez biegowych, blogowanie , itd. Ale oprócz czynów, możemy też działać słowem. Dosłownie jednym albo jednym zdaniem. I do takiej właśnie kampanii chcemy Was zachęcić!

Wymyśl hasło promujące bieganie. Wystarczy 1-2 zdania lub nawet jedno słowo. Hasło, które chciałbyś mieć na swojej koszulce biegowej. Swoją propozycję konkursową wyślij do nas na adres: polskabiega@agora.pl wraz z aktualnym adresem e-mail. Na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia.

Szczegółowe informacje na temat konkursu przeczytaj w  Regulaminie Konkursu .

Wybierzemy 15 najlepszych haseł. Ich autorów nagrodzimy pakietami startowymi na 14. Poznań Maraton . A zwycięskimi hasłami będziemy przekonywać do biegania całą Polskę za pośrednictwem naszego serwisu! Może wspólnie namówimy innych do biegania? A może kiedyś w efekcie do podjęcia wyzwania, jakim jest start w maratonie?

Rozbiegajmy innych, czynem i słowem!

Numer startowy 14. Poznań MaratonNumer startowy 14. Poznań Maraton POSiR Numer startowy na 14.Poznań Maraton (POSiR)

Fundatorem nagród w konkursie są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, organizator 14. Poznań Maraton. Pakiet startowy zawiera:

  • opłatę startową
  • numer startowy + agrafki,
  • koszulkę techniczną
  • numer na worek do szatni, gąbkę, worek na odzież do szatni
  • napoje na trasie i mecie
  • posiłek i piwo po biegu,
  • medal po ukończeniu biegu
  • upominki od Partnerów i Sponsorów Maratonu

UWAGA! Dotyczy sposobu odbioru nagrody: Osoby nagrodzone muszą samodzielnie dokonać bezpłatnego zgłoszenia na 14. Poznań Maraton w formie elektronicznej, poprzez formularz dostępny na stronie Maratonu (

TUTAJ

). W zawartej formularzu rubryce "Metoda wniesienia opłaty startowej" należy zaznaczyć "przelew bankowy" lub "przelew elektroniczny" (NIE: "zwolniony z opłaty"). Opłata będzie automatycznie wniesiona przez Fundatora nagród. Odbiór pakietów startowych następuje w dniach, godzinach i miejscu określonym w Regulaminie 14. Poznań Maraton, dostępnym na stronie imprezy i do pobrania

TUTAJ

.

Numer startowy 14. Poznań MaratonAleksandra Sobczyk