14. Cracovia Maraton. Co siedzi w pakiecie startowym?

Już w sobotę (18 kwietnia) odbierzemy pakiety na 14. PKO Cracovia Maraton! Dla nas jednak najważniejszy jest sam numer startowy, a to co w ramach opłaty za udział w biegu oferuje organizator jest sprawą drugorzędną. Nie oznacza to jednak, że nie lubimy kiedy w pakiecie pojawiają się gadżety, z których w przyszłości możemy korzystać na treningach - piszą Agnieszka i Adrian, autorzy bloga NaDystansie.pl.

14. CRACOVIA MARATON. WOLONTARIUSZ - TO BRZMI DUMNIE

W tegorocznej edycji każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

Numer startowy

Koszulka techniczna

Worek na odzież do depozytu + naklejka na worek

Materiały informacyjne

Chleb - 3 duże kromki hermetycznie pakowane

Ponadto:

Bezpłatny udział w Pasta Party (18 kwietnia w godz. 14-20 na terenie miasteczka Krakowskich Spotkań Biegowych), możliwość bezpłatnego noclegu w hali sportowej (z 18 na 19 kwietnia), skorzystania z pryszniców i masaży po biegu (na Placu Szczepańskim) oraz posiłek regeneracyjny.

Kiedy można odebrać pakiety?

Pakiety można było zacząć odbierać już od czwartku i pewnie wielu maratończyków skorzystało z tej możliwości. Większość biegaczy prawdopodobnie dopełni tej formalności dopiero w weekend. Wszystko zależy od tego kiedy planują swój przyjazd do Krakowa.

Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik bez problemu będzie mógł potwierdzić swoja obecność nawet w dniu zawodów w godzinach od 6:00 do 7:30.

WIĘCEJ O PAKIETACH STARTOWYCH PRZED CRACOVIA MARATON CZYTAJ NA BLOGU NADYSTANSIE.PL