Trening w Krakowie przed Cracovia Maraton [BLOG]

Aga i Adi w ten weekend odwiedzili Kraków. Liczyli, że uda im się wziąć udział w zorganizowanym treningu do Cracovia Maratonu. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Agnieszce udało się porozmawiać z Dariuszem Kaczmarskim, organizatorem maratońskich treningów.

ZAPISZ SIĘ NA CRACOVIA MARATON

W pierwszej kolejności sprawdziliśmy możliwość zrobienia wspólnego treningu z grupą osób przygotowujących się bezpośrednio do Cracovia Maraton. Takie treningi już od 4 lat są organizowane pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników - amatorów z klubu AZS AWF Kraków Masters.

Spotkania odbywają się cyklicznie, a biegacze mają możliwość pod kontrolą i w grupie zapoznać się z kluczowymi, często najcięższymi treningami. Niestety, termin zaplanowanych jednostek treningowych nie pokrył się z naszym przyjazdem. W związku z tym trening musieliśmy wykonać sami.

[...]

W momencie rozpoczęcia pracy nad krótką notką, przypomniało mi się, że jeszcze będąc w Warszawie dostałam kontakt do Dariusza Kaczmarskiego, jako głównego organizatora cyklu spotkań przygotowujących do Cracovia Maraton. Pomyślałam - zadzwonię, poproszę o mejla, prześlę kilka pytań i sprawdzę jak Kraków przygotowuje się do tak dużej imprezy

W momencie rozpoczęcia pracy nad krótką notką, przypomniało mi się, że jeszcze będąc w Warszawie dostałam kontakt do Dariusza Kaczmarskiego, jako głównego organizatora cyklu spotkań przygotowujących do Cracovia Maraton. Pomyślałam - zadzwonię, poproszę o mejla, prześlę kilka pytań i sprawdzę jak Kraków przygotowuje się do tak dużej imprezy.

CHCESZ WIEDZIEĆ JAK? WEJDŹ NA BLOG NADYSTANSIE.PL