Ruszyły zapisy na trzecią edycję Red Bull Bieg Zbojników [BIEGÓWKI]

27 lutego 2016 roku Red Bull Bieg Zbójników po raz trzeci zawita do ośrodka Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, gdzie narciarze biegowi zmierzą się ze specjalnie wytyczoną trasą. O tytuł Zbója Roku walczyć będę zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Prawdziwie zbójecka przygoda czeka

Link do zapisów - www.redbull.pl/biegzbojnikow

Prawdziwy zbój charakteryzuje się odwagą, sprytem i niezawodnym instynktem. Takimi cechami wykazali się również dotychczasowi uczestnicy zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Pierwsze miejsce na podium niezmiennie od dwóch lat należy do Daniela Iwanowskiego . Czy trzecia edycja okaże się przełomowa? Z pewnością kolejna odsłona biegu to świetna przygoda dla wszystkich sportowców - początkujących biegaczy, jak również profesjonalistów w każdym wieku.

Red Bull Bieg Zbójników 2015Red Bull Bieg Zbójników 2015 Red Bull Red Bull

W ostatnią sobotę lutego 2016 roku na starcie biegu staną zawodnicy, którzy zmierzą się z trasą wymagającą nie tylko umiejętności podbiegania pod górę, ale również radzenia sobie z przeszkodami, które nie są trudne, ale mogą wybić z rytmu. Podczas rywalizacji uczestnicy poruszają się w dowolnym stylu: klasycznym lub techniką łyżwową. Końcówka biegu to nie lada wyzwanie dla każdego zawodnika - nie będzie z górki, ale każdy kto dotrze na metę, na sam szczyt Jankulakowskiego Wierchu będzie zwycięzcą.

Zbój może być tylko jeden, ale nagrody od partnerów: Thule, Odlo, GoPro i OST1, otrzymają również trzy pierwsze kobiety i trzech pierwszych mężczyzn. Podczas kolejnej edycji Red Bull Bieg Zbójników w Białce Tatrzańskiej z pewnością nie zabraknie ducha walki i zbójnickiego klimatu.

Aby wziąć udział w zawodach, należy mieć ukończone 16 lat i zarejestrować się na stronie:  www.redbull.pl/biegzbojnikow .

Martyna Galewicz - PortraitMartyna Galewicz - Portrait Marcin Kin Marcin Kin

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 - start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

30 zł - do 31.01

40 zł - 31.01-25.02 godz. 14.00

50 zł - 27.02, na miejscu w biurze zawodów

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z ZESZŁOROCZNYCH ZAWODÓW >>