"OCHOTA NA BIEGÓWKI". Darmowe treningi biegówkowe w Warszawie

Otwarte treningi pod okiem instruktorów, rodzinne bieganie na biegówkach, poczęstunek i nagrody ufundowane przez Pub Lolek. To wszystko za darmo na warszawskim Polu Mokotowskim w niedzielne przedpołudnia. Zapraszamy na cykl imprez "OCHOTA NA BIEGÓWKI"!

Na warszawskim Polu Mokotowskim biega się cały rok. Zimą - także na biegówkach! Dzięki imprezom "OCHOTA NA BIEGÓWKI", organizowanym przez Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy i Pub Lolek, możecie za darmo nauczyć się biegać na biegówkach i aktywnie spędzić z rodziną niedzielne przedpołudnia.

Cykl rozpoczyna się w niedzielę, 26 stycznia o godzinie 10:30 otwarciem bezpłatnej wypożyczalni sprzętu narciarskiego i otwarciem trasy, by wszyscy zainteresowani mogli się z nią zapoznać. O godzinie 12:00, po oficjalnym powitaniu przez Burmistrza Dzielnicy Ochota, rozpocznie się rywalizacja indywidualna uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Polegać ona będzie na pokonywaniu wyznaczonej trasy narciarskiej przez zgłoszonych uczestników w dobranych losowo grupach. Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie: młodzież, dzieci, dorośli. Trasy są dostosowane do wieku uczestników i do ich możliwości kondycyjnych. Całość odbywać się będzie pod czujnym okiem ratowników medycznych, nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów sportu. Dodatkową atrakcją będzie gorący poczęstunek oraz losowanie nagród ufundowanych przez Pub Lolek, który na czas trwania imprez zapewni także gorące napoje dla uczestników oraz dla najmłodszych profesjonalną nianię.

Udział w imprezie jest bezpłatny! Dla pierwszych 80 osób bezpłatne wypożyczenie sprzętu narciarskiego!

Imprezy odbędą się na Polu Mokotowskim (obok Pubu Lolek) w dniach:

- 26.01.2014 (niedziela), godz. 10:30

- 02.02.2014 (niedziela), godz. 10:30

- 09.02.2014 (niedziela), godz. 10:30

Szczegółowe informacje na www.publolek.pl oraz na fanpage'u PUBU LOLEK , tam też będą się pojawiać najświeższe informacje dotyczące ewentualnych zmian terminów w razie niesprzyjającej pogody.

Nie musisz jechać w Alpy, żeby zorganizować sobie niezapomniane zimowe weekendy. Zabierz przyjaciół, rodzinę i wyruszcie razem na Pole Mokotowskie gdzie teraz możecie sprawdzić swoje umiejętności w zimowym bieganiu!

Jak, w czym i gdzie biegać na biegówkach? Czytaj i oglądaj na Polska Biega!

Organizator: Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy Partner Generalny: Pub Lolek Partnerzy: Real Sport, TN Biegówki, By The Way - Wypożyczalnia Biegówek, Poland Travel, Baśniowy Dom - Przedszkole Językowe, Stowarzyszenie Park Aktywny, Pole Mokotowskie, Polska Biega