Trenuj jak modelki. Dasz radę?!

Boks, siłownia, TRX, ćwiczenia na linie. Trening uzupełniający biegowej elity? Nie! Tak ćwiczą modelki przygotowując się do pokazu Victoria's Secret Fashion Show.

Zaręczona z piłkarzem Marcelo Costą Izabel Goulart od lat stosuje i propaguje zdrową dietę oraz aktywny tryb życia. Efekty? Sami zobaczcie: Modelka Gigi Hadid

Amerykanka Gigi Hadid zawstydziłaby szybkością, zwinnością i siłą niejednego sportowca-amatora.

 

Izabel Goulart prezentuje w sieci nie tylko swoją zgrabną sylwetkę, ale również wymagające siły i koordynacji ćwiczenia stabilizacyjne na taśmach TRX , z piłką fitnessową, ciężarkami. Szczerze? Niewielu biegaczy amatorów jest w stanie (poprawnie) wykonać trening prezentowany przez supermodelkę.

 

Kto nie zna ćwiczeń z taśmami? Regularnie stosowane mają wpływ na zachowanie prawidłowej techniki biegu, a także pomagają uniknąć kontuzji.  Na zdjęciu zniewalająca Maria Borges.

Piękna Maria Borges z AngoliPiękna Maria Borges z Angoli vogue.com vogue.com

To nie wszystko. Modelki z najwyższej półki nie unikają akrobatyki, jogi, siłowni. To naprawdę ciężka praca. Nie wątpię jednak, że efektem jest nie tylko piękne ciało, ale również fantastyczna sprawność. Zatem biegacze - do dzieła!

Zobacz wideo