Lizzy Hawker - legenda UTMB przebiegnie 1600 kilometrów w Nepalu

Po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami, pochodząca z Wielkiej Brytanii biegaczka podejmie nowe wyzwanie. Jej celem będzie pokonanie 1600-kilometrowego szlaku wiodącego przez jeden z najbardziej górzystych krajów świata - Nepal. O swoich zmaganiach, źródłach motywacji oraz próbach zarażenia pasją do biegania innych opowiada w filmie ?Always Moving".

Elizabeth Hawker to jedna z najbardziej utytułowanych biegaczek specjalizujących się w dystansach ultra. Jako jedynej osobie w historii udało jej się aż 5 razy stanąć na najwyższym miejscu podium 166-kilometrowego The North Face Ultra Trail du Mount Blanc. Na swoim koncie ma także kilka wyjątkowych rekordów jak np. pokonanie 247 kilometrów w 24 godziny, czy przebiegnięcie trasy z bazy pod Mount Everest do Katmandu w 63 godziny i 8 minut.

Lizzy HawkerLizzy Hawker Lizzy Hawker Lizzy Hawker

Po dwuletniej przerwie w wyczynowym bieganiu, spowodowanej nawracającymi kontuzjami, podejmie ona próbę zrealizowania nowego, niesamowitego projektu. Brytyjka zamierza przebiec dystans 1 600 kilometrów, szlakiem wiodącym przez serce Nepalu.

O tym skąd bierze motywację do podejmowania kolejnych wyzwań opowiada w krótkim filmie zatytułowanym "Always Moving", który jest częścią inspirującej kampanii The North Face "Power In Me".

 

Za pośrednictwem kanałów Social Media, fani będą mieli również możliwość zadania biegaczce pytań osobiście. W tym celu należy odwiedzić jedną ze stron The North Face: facebook.com/thenorthface.europe, twitter.com/thenorthfaceeu lub plus.google.com/+TheNorthFace. Najciekawsze z nich, wraz z odpowiedzią Hawker zostaną opublikowane na stronie: www.thenorthfacejournal.com .

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty