Ciesz się bieganiem w Warszawie i wygrywaj!

adidas - oficjalny sponsor 38. PZU Maratonu Warszawskiego, pokazuje, że bieganie to ludzie, miejsca i ich dobra energia. Poczujcie to! Weźcie udział w konkursie #WHYIRUNWARSAW, przyjdźcie na specjalną strefę adidas na EXPO Sport&Fitness i na strefę na mecie, gdzie będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na podium.

Wygraj zapas sprzętu biegowego od adidas i wyjątkowy weekend w Warszawie

Każdy biegacz ma swoją historię. Pokaż wszystkim, dlaczego biegasz w Warszawie!
Wstaw na Instagrama zdjęcie z hashtagiem #whyirunwarsaw i czekaj na dobre wieści.

Nagrodą główną w konkursie jest roczny zapas sprzętu biegowego od adidas oraz wyjątkowy weekend w Warszawie, podczas którego zwycięzcę czeka m.in. relaks w SPA, pozytywna zmiana wizerunku (fryzjer, kosmetyczka, stylista), profesjonalna sesja zdjęciowa oraz wyjątkowy trening ze zwiedzaniem Warszawy w tle. Do wygrania także zegarki Micoach Fit Smart lub plecaki Terrex Speed Backpack. Na strefie adidas podczas Expo Sport&Fitness znajdziecie wielką galerię Waszych fotografii i każdy będzie mógł odebrać wydruk swojego zdjęcia. Konkurs trwa od 14 do 24 września. Żeby wziąć udział w konkursie konto na Instagramie musi mieć status publiczny.

whyirunwarsawwhyirunwarsaw Milosz Rebes / RBS Photo

Strefa adidas na Expo 38.PZU Maratonu Warszawskiego

Wszyscy biegacze i kibice zaproszeni są na strefę adidas podczas Expo Sport&Fitness! Będzie tam można zaopatrzyć się w produkty z najnowszej kolekcji biegowej adidas, zbadać ruch stopy
i dobrać odpowiednie obuwie za pomocą Run Genie oraz odebrać maratońskie tatuaże z międzyczasami, które ułatwią kontrolę tempa biegu. Będzie można się też oznaczać na wielkiej, biegowej mapie Warszawy! Strefa działa w piątek (23.09) w godz. 12-20 i w sobotę w godz. 10-20.

#WHYIRUNWARSAW#WHYIRUNWARSAW Milosz Rebes / RBS Photo

Strefa foto na mecie

Kolejną atrakcją jest specjalna strefa foto na mecie Maratonu i Biegu na Piątkę, na której zdjęcia będą robić profesjonalni fotografowie. Pokaż, jak cieszysz się z ukończonego biegu i zrób sobie zdjęcie z medalem!

Szczegółowe informacje dostępne na: www.pzumaratonwarszawski.com/WHYIRUNWARSAW