Wygraj buty do biegania New Balance Fresh Foam 1080! [KONKURS]

Potrzebujesz butów do biegania? Weź udział w naszym konkursie i wygraj nowy model New Balance Fresh Foam 1080!

Sezon biegowy zbliża się wielkimi krokami. Marzysz o życiowej formie podczas wiosennych startów, chcesz się cieszyć z rekordów życiowych, to nie ma mowy już o żadnym odpuszczaniu.

W utrzymaniu motywacji z pewnością przyda się nowa, superlekka para butów do biegania New Balance Fresh Foam 1080!

Sezon biegowy zbliża się wielkimi krokami. Marzysz o życiowej formie podczas wiosennych startów, chcesz się cieszyć z rekordów życiowych, to nie ma mowy już o żadnym odpuszczaniu.

W utrzymaniu motywacji z pewnością przyda się nowa, superlekka para butów do biegania New Balance Fresh Foam 1080 !

Chcesz je dostać? Nic prostszego! Wrzuć na swój profil na instagramie 5-10 sekundowy filmik, na którym widać, że pędzisz niczym błyskawica i oznacz w opisie @polskabiega.pl oraz @newbalancebieganie i dodaj hashtag #demonpredkosci . Autora lub autorkę najciekawszego ukazania siebie, jako demona prędkości - nagrodzimy nowym modelem New Balance Fresh Foam 1080 !.

Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego do godz. 12 . Zwycięzcę ogłosimy dzień później na serwisie PolskaBiega.pl i naszym profilu na instagramie.

Powodzenia!

New Balance Fresh Foam 1080

To doskonałe połączenie znanego już sportowcom modelu 1080 z technologią Fresh Foam. Szósta generacja modelu 1080 została zmodernizowana również o górną część buta. Branding po obu stronach znacznie różni się od poprzednich wersji. Do stworzenia modelu Fresh Foam 1080 użyto bardzo lekkiej i wysoce oddychającej siatki, która umożliwia termoregulację powietrza podczas intensywnych treningów.

Łagodne zakończenia buta przy kostce, zapobiega obtarciom podczas ćwiczeń. Wykorzystana w podeszwie pianka Fresh Foam doskonale amortyzuje każdy krok, dzięki czemu biegacze podczas intensywnego treningu mogą doświadczyć uczucia miękkości i lekkości. Stanowi ona również ochronę dla stawów.