Nie mam czasu! Nie chce mi się! - Stop wymówkom! [KONKURS]

Nie mam czasu! Nie chce mi się! Nie mam kondycji! Zawsze znajdzie się mnóstwo powodów, żeby nie zacząć się ruszać. Dlatego zgłaszajcie do nas hasła zagrzewające innych do aktywności!

Czekamy na Wasze nawołujące do biegania motywatory. Poważne, zabawne, srogie lub łagodne - byleby skuteczne!

10 najlepszych nagrodzimy zestawami biegowych upominków od LiDL Polska oraz spróbujemy zagrzać nimi do aktywności Polaków na naszych memach.

Do niedzieli, 19.07.2015 do godziny 23:59 wpisz w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na FB ( https://www.facebook.com/polskabiega/posts/1026648040678559 ) swoje zgłoszenie w postaci maksymalnie 2 zdaniowych haseł motywujących ludzi do aktywności.

Do wygrania jest 10 zestawów ufundowanych przez LiDL Polska. W skład zestawu wchodzi pulsometr oraz pasek z bidonem.

Produkty te oraz wiele innych dostępne są w sprzedaży w ramach specjalnej oferty dla biegaczy od 13.07 w sklepach LiDL: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=738

Nagrody:

Nagrody w konkursie Dość wymówek!Nagrody w konkursie Dość wymówek! Polska Biega Polska Biega

Nagrody to 10 zestawów, w skład któregych wchodzi:

PULSOMETR:

Pulsometr z wygodnym paskiem na klatkę piersiową. Pozwala kontrolować tempo biegu oraz umożliwia zaprogramowanie treningu progu tętna dzięki możliwości indywidualnych ustawień stref wyczynowych. Pulsometr posiada wyświetlacz LCD z opcją dodatkowego podświetlenia. Produkt dostępny jest w 3 kolorach w cenie 59,90 zł za sztukę.

PASEK Z BIDONEM:

Pasek z bidonem wyposażony w dodatkowe elementy odblaskowe. Posiada praktyczną kieszeń na zamek, doskonale nadającą się na drobne akcesoria (cena 24,99 zł/szt.)

REGULAMIN KONKURSU