Wygraj buty PUMA FAAS! [KONKURS]

Ruszamy z FAntAStycznym konkursem! Do zgarnięcia buty Puma FAAS. Wystarczy trochę się pobawić...
embed

Wystarczy, że nazwę serii butów Puma potraktujecie jak akronim i rozwiniecie go w hasło biegowe najlepiej opisujące te buty.

"FA ktycznie, A le S zybkie!", "F ast A erodynamic A musing S ilent, "F aza A wiacji A ktywnej S topy". To kilka naszych propozycji. Puśćcie wodze FA ntAS ji i weźcie udział w naszym konkursie.

Wystarczy, że do poniedziałku 29 września do godziny 23:59 wyślecie na nasz adres mailowy (polskabiega@agora.pl) swoją propozycję, w temacie maila wpisując "Konkurs Puma FAAS". Można wysłać więcej niż jedno zgłoszenie.

Spośród nadesłanych propozycji, wybierzemy dwie - naszym zdaniem - najlepsze, najciekawsze, najzabawniejsze. Ich autorów nagrodzimy butami Puma FAAS 600.

(fot. Puma)

Nagrodą jest para męskich butów Puma FAAS 600 lub para damskich Puma FAAS 600 Wn w pełnej rozmiarówce.

PUMA FAAS 600

Stworzone z myślą o biegaczach tradycyjnych, są bardzo komfortowe, doskonale stabilizują stopę i zapewniają dużą amortyzację. Sprawdzą się podczas pokonywania dłuższych dystansów oraz na nogach początkujących biegaczy.

Podeszwę wykonano z jednego kawałka lekkiej i sprężystej pianka Faas Foam+ , która została dodatkowo wzmocniona odporną na ścieranie gumą EverTrack w miejscach narażonych na tarcie. Buty posiadają łagodny bieżnik, przystosowany do nawierzchni asfaltowej. Nacięcia w przedniej części podeszwy w połączeniu z dropem na poziomie ośmiu milimetrów (8 mm HTD) pozwalają na płynne przetaczanie stopy przy zachowaniu dynamicznego wybicia. Zwiększa to elastyczność buta i zmniejsza uczucie oporu.

Lekka cholewka posiada wstawki z siateczki, gwarantujące dobrą cyrkulację powietrza. Wkładki antybakteryjne ecoOrthoLite wykonane są z ekologicznych materiałów, a dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, doskonale dopasowują się do stopy.

Podeszwa Faas wykonana z jednego kawałka pianki Faas Foam+

Doskonała stabilizacja w połączeniu z dużą amortyzacją

Specjalna wkładka ecoOrthoLite

Buty są również w wersji damskiej (Puma FAAS 600 Wn ), dostosowanej do anatomicznej budowy kobiecej stopy. Cholewka wersji Wn zapewnia większą sprężystość, przód buta jest nieco szerszy, a pięta węższa. Buty są też dostępne w wersji S, z dodatkową stabilizacją.