Scott Jurek powraca! Wygraj audiobooka "Jedz i biegaj" i poznaj tajemnicę jego wegańskiego sukcesu [KONKURS]

Scott Jurek, genialny ultramaratończyk z Minessotty, m.in. dwukrotny zwycięzca Badwater i do tego weganin, znów może Cię zainspirować. Mamy do rozdania 10 audiobooków ?Jedz i biegaj? Scotta Jurka!

Osoby, które nie jedzą mięsa pewnie zachodzą w głowę, w jaki sposób Scott Jurek , który nie odżywia się żadnymi produktami pochodzenia zwierzęcego, czerpie energię, aby w biegach na 160 i 240 km, nie tylko dobiegać do mety, ale również po jej przekroczeniu unosić ręce w geście triumfu. Jurek tej sztuki dokonywał wiele razy. Na swoim koncie ma zwycięstwa w takich imprezach jak Spartathlon (246 km), Western States Endurance Run (161 km), czy wspomniany wcześniej kalifornijski Badwater w Dolinie Śmierci na dystansie 217 km.

 

W książce "Jedz i biegaj" Jurek opowiada m.in. o swojej niezwykłej determinacji oraz poleca sporo przepisów na wegańskie potrawy. Podpowiada jak przyrządzić iście "tradycyjne" dania, jak chociażby... salsa verde (taka zielona papka), komosę po inkasku, sojowe-limonkowe tempeh z brązowym ryżem, smarowidło "serowe" z Western States, indonezyjską sałatkę kapuścianą z sosem migdałowym z czerwonym curry, granolę jabłkowo-cynamonową, czy... zimowe chilli z Minnesoty. Jedliście takie wynalazki? Jeśli nie to wszystko przed Wami, ale najpierw zachęcamy Was do wzięcia w naszym konkursie .

Mamy do rozdania 10 audiobooków książki "Jedz i biegaj" , którą czyta Krzysztof Banaszyk . To z pewnością idealna MP3 na długie wybiegania!

Aby ją wygrać należy napisać, jaka jest Wasza ulubiona wegańska potrawa i krótko uzasadnić. Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres: polskabiega@agora.pl .

Nagrodzimy najciekawsze opisy! Konkurs startuje teraz i będzie trwał do poniedziałku (9 czerwca, do końca dnia). Wyniki ogłosimy we wtorek!