Zima jest kobietą! [KONKURS]

Nie można zaszywać się w domu i zapadać w zimowy bezruch. Nie trzeba zakładać grubych, dresowych spodni i workowatych kurtek. Przecież ZIMA JEST KOBIETĄ! Pokaż nam, że zimą można być aktywną i kobiecą. Wygraj puchową spódnicę do biegania Skhoop!

Wraz z firmą Skhoop chcemy pokazać, że można! Można zimą trenować, biegać, chodzić czy jeździć i emanować przy tym kobiecością! Chcemy zachęcić wszystkie kobiety do zimowych aktywności! Bieganie, biegówki, spacery? Oczywiście, w spódnicy! Przecież ZIMA JEST KOBIETĄ!

Na adres polskabiega@agora.pl wyślij zdjęcie, na którym pokażesz nam, jak się ruszasz zimą . Zdjęcie musi pokazywać aktywność i kobiecość.

Wraz ze stylistkami Skhoop wybierzemy trzy, naszym zdaniem, najlepsze fotografie. Na Wasze maile (w tytule wpiszcie: "Zima jest kobietą!") czekamy od 17 grudnia do 22 grudnia (niedziela, do godz. 23:59). Zwycięzców ogłosimy na naszym serwisie i profilu na Facebooku w poniedziałek 23 grudnia.

Do wygrania trzy spódnice marki Skhoop:

fot. skhoop.pl

Spódnica Skhoop Mini Skirt, szara, rozpinana z przodu.

Spódnica Skhoop Short Down Skirt, malinowa, rozpinana po bokach.

Spódnica Skhoop Short Down Skirt, granatowa, rozpinana po bokach.

Na trening biegowy, biegówkowy czy zwykły spacer! (fot. skhoop.pl)

Skhoop to nowość na naszym rynku. Pierwsze w Polsce spódnice puchowe dla aktywnych kobiet! Ich hasło to: "SPORTSWEAR WITH A TOUCH OF FASHION", czyli szwedzki design w praktycznym wydaniu.

Przetestowałam i rekomenduję w 100%!

Magda