Wygraj książkowy pakiet biegacza! [KONKURS DLA BLOGERÓW]

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc startujemy z kolejnym konkursem. Tym razem  literackim dla blogerów. Do wygrania są trzy pakiety biegacza, składającej się z sześciu książek, które powinny się znaleźć na Twojej półce.

Zadanie jest bardzo proste. Na swoim blogu na serwisie polskabiega.pl , należy zamieścić tekst, w którym napiszecie o swoim biegowym autorytecie, czyli kto i dlaczego Was inspiruje do trenowania.

Przykładem może być Mo Farah, mistrz świata na 5 i 10 km, albo sąsiad z bloku obok, który codziennie o 5 rano zasuwa biegać.

Teksty, nie przekraczające 1800 znaków, muszą zawierać dwie ilustracje.

Do wygrania są trzy książkowe pakiety biegacza, składające się z sześciu biegowych bestselerów: "Ultramaratończyk" Deana Karnezesa, "14 minut" Alberto Salazara, "Dogonić Kenijczyków" Adharananda Finna, "Bez ograniczeń" Chrissie Wellington, "Ukryta siła" Richa Rolla (wydawnictwo Galaktyka) i "Sztuka biegania" Pauli Radcliffe (wydawnictwo Bukowy Las).

Nie prowadzisz jeszcze bloga, a chcesz wygrać nagrodę? Nadal masz szansę! Temat na pierwszy tekst już za Ciebie wymyśliliśmy! Instrukcję do założenia bloga znajdziecie TUTAJ a odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania TUTAJ .

Po opublikowaniu wpisu należy wysłać link do niego na adres: polskabiega@agora.pl z dopiskiem w tytule "Konkurs dla blogerów".

Na zgłoszenia czekamy do końca tygodnia (do niedzieli włącznie). Wybierzemy trzy najciekawsze, a zwycięzców ogłosimy w poniedziałek w osobnym tekście na serwisie polskabiega.pl i na naszym profilu na Facebooku .

Powodzenia!

Copyright © Agora SA