Weź głęboki oddech i zgarnij pulsometr!

Lubisz wyzwania? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Wystarczy, że w kilku zdaniach opiszesz największe sportowe wyzwanie, jakiemu do tej pory udało ci się sprostać, a jest spora szansa, że dostaniesz pulsometr i inne sportowe gadżety, które zostału ufundowane przez markę Halls - jednego ze sponsorów 34. Maratonu Warszawskiego.

Już w najbliższą niedzielę ponad 9000 ludzi podejmie ogromne wyzwanie - spróbują pokonać biegiem 42 kilometry. Dla jednych to normalka, dla innych coś niewyobrażalnego. Każdy ma własną skalę. Jeden ma na koncie wejście na Mount Everest, drugi wdrapał się co najwyżej na górkę za rodzinnym domem. Dla jednego i drugiego było to największe wyzwanie w życiu. A jakie było dla Ciebie? Zapraszamy do udziału w konkursie "Weź głęboki oddech. Podejmij wyzwanie!"

Co można wygrać?

1 z 10 "Zestawów Biegacza" składających się z pulsometru, koszulki, bidonu, czapki, nerki i opaski na rękę.

Co trzeba zrobić?

Napisz kilka zdań (do 500 znaków) na temat twojego największego sportowego wyzwania i wyślij je do nas na adres mailowy: konkursy_facebook@agora.pl. W tytule maila wpisz "WYZWANIE - KONKURS". Na odpowiedzi czekamy od czwartku 27 września od godziny 18:00 do soboty 29 września do godziny 15:00.

Rozstrzygnięcie konkursu w sobotę 29 września. Nagrodzimy 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Do dzieła!

Copyright © Agora SA