Wspinaczka po schodach, czyli Bieg na szczyt Rondo 1

Dystans nie wyrażony w metrach, czy kilometrach, ale w piętrach. Dokładnie 37 - tyle pięter będą musieli pokonać 14 maja, w warszawskim biurowcu Rondo 1 uczestnicy Biegu na szczyt Rondo 1. Dochód z imprezy zostanie przekazany Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymają okazałe puchary i nagrody finansowe. Na wszystkich uczestników, na szczycie wieżowca będą również czekały pamiątkowe medale. Zawodnicy otrzymają ponadto technologiczne koszulki biegowe Reebok.

Rondo 1 to najnowocześniejszy budynek wysokościowy klasy A+ w Europie Środkowo-Wschodniej. 40-piętrowa wieża znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy Rondzie ONZ, w pobliżu dworca Warszawa Centralna.

W biegu będzie mógł wziąć udział każdy, kto skończył 18 lat. Rejestracja zawodników będzie prowadzona przez stronę www.biegnaszczyt.pl od 18 kwietnia, a w dniu wyścigu - w Biurze Zawodów. Łącznie przewidziano 100 pakietów startowych.

Opłata startowa wyniesie minimalnie 30 zł. Uczestnicy mogą jednak wnieść wyższą opłatę. Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na sfinansowanie wyjazdów kolonijnych podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Stowarzyszenie otacza opieką dzieci osierocone i opuszczone.

Dołącz do nas na Facebooku