Druga Połówka Komandosa

Zbliża się druga edycja Połówki Komandosa. I nie chodzi tu o napój wyskokowy (przynajmniej nie w tym wypadku), a o bieg półmaratoński, którego uczestnicy pokonują trasę w mundurach i z 10-kilogramowymi plecakami. Ten już 12. lutego na obiektach Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Do pokonania będzie dystans 21,095 km. Trasa prowadząca przez tereny Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Kampinowskiego Parku Narodowego nie ma atestu PZLA.  

Limit uczestników wynosi 150 osób. Zgłoszenia można dokonywać tylko drogą elektroniczną na adres mailowy polowka_komandosa@wp.pl do północy 7. lutego przesyłając swoje oświadczenie (imię, nazwisko, rocznik, adres zamieszkania, przynależność klubową lub nazwę reprezentowanej instytucji albo jednostki wojskowej). Opłata startowa wynosi 40 zł.

Biuro zawodów będzie działało tylko w dniu biegu od godz. 9 do 11.30 w obiektach pływalni WAT przy ul. Kartezjusza 1.

Program biegu (12.02.2011):

Godz. 10 - 11.30 ważenie plecaków: po zważeniu obsługa wagi odstawia plecak do specjalnej strefy. Zawodnicy pobierają plecaki ze strefy po ogłoszeniu przez sędziego głównego.

Godz. 12:00: start. Linia startu i mety znajduję się przed trybuną honorową na stadionie WAT przy ul. Kartezjusza 1; - zawody będą odbywać się na 7 km pętli; - trasa będzie oznaczona co 1 kilometr; - limit na pokonanie trasy wynosi 4 godz. - napoje dostępne będą jedynie w punkcie kontrolnym (zakończeniu pętli 7 km.) i mecie (na trasie brak punktów). - podawanie picia i odżywek przez osoby trzecie na trasie jest zabronione z wyjątkiem punktów kontrolnych ( każdy zawodnik musi mieć ze sobą)

Dołącz do nas na Facebooku