Sylwestrowo w Krakowie

Chcesz zacząć ostatni dzień 2010 roku od biegania? Weź udział w VII Krakowskim Sylwestrowym Biegu Radości. Do pokonania dwa dystanse: 4,2 km oraz Radosna Dziesiątka, czyli 10 km.

Sylwestrowy Bieg Radości skierowany jest do wszystkich, którzy chcą w mroźny sylwestrowy poranek stanąć na Rynku Głównym w Krakowie i pożegnać 2010 rok biegiem. W tym biegu nagradzani są nie tylko najszybsi biegacze i biegaczki, ale także Ci najlepiej przebrani. W końcu to Sylwester.

Pomysłodawcami i organizatorami Sylwestrowego Biegu Radości są miłośnicy biegania zrzeszeni w Krakowskim Klubie Biegacza Dystans. Bieg Sylwestrowy to nie jedyna impreza biegowa Dystansowiczów. Stałymi pozycjami w krakowskim kalendarzu biegowym są jeszcze Bieg Marzanny i Kwietny Bieg.

Bieg zaczyna się na Rynku Głównym, biegnie Plantami i kończy również na Rynku. Biegacze, tak jak w zeszłym roku, będą mieli możliwość sprawdzenia się na dwóch dystansach: 4,2 km oraz Radosnej Dziesiątki (10 km). Limit uczestników biegu ustalono na 750 osób. Zapisać można się pod tym adresem

Trasa tegorocznego biegu ( Fot. www.dystans.krakow.pl )

Trasa VII Krakowskiego Sylwestrowego Biegu RadościTrasa VII Krakowskiego Sylwestrowego Biegu Radości Fot. dystans.krakow.pl