Pucharu Maratonu odsłona ostatnia

Puchar Maratonu Warszawskiego, czyli cykl pięciu biegów towarzyszących Maratonowi Warszawskiemu dobiega końca. Ostatni bieg - na dystansie 25 kilometrów - już 4 września.

Idea Pucharu Maratonu jest prosta. Pięć biegów, w każdym kolejnym dystans do pokonania był dłuższy o pięć kilometrów. Zaczęło się właśnie od ''piątki''. I tak oto po czterech biegach trasa tego ostatniego liczy aż 25 kilometrów. Impreza wieńcząca serię Pucharu Maratonu Warszawskiego odbędzie się 4 września w Międzylesiu.

Puchar Maratonu to impreza rekreacyjno-sportowa: klasyfikacje prowadzone są tylko w kategoriach wiekowych, a za odpowiednie miejsca są przyznawane punkty. Po zakończeniu każdego biegu odbywa się tradycyjne losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.Do każdego biegu można zapisać się drogą internetową tutaj lub tuż przed startem.

Start jak zawsze o godz. 10:00. Zlokalizowane przy ulicy Przedwiośnie Biuro Zawodów będzie czynne od godz. 8:30.

Jak zwykle w ramach Pucharu Maratonu Warszawskiego 2010 - zespół fizjoterapeutów z Carolina Medical Center wesprze zawodników poradami oraz zabiegami fizjoterapeutycznymi (masaż, krioterapia, taping i in.).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.