Pobiegnij w Wawrze

Pucharu Maratonu Warszawskiego odsłona czwarta. Już w sobotę 7 sierpnia w Lesie Jana III Sobieskiego w Wawrze bieg na 20 kilometrów. Będzie to już przedostatnia z cyklu imprez towarzyszących 32. Maratonowi Warszawskiemu. Ten odbędzie się 26. września.

Dotychczas odbyły się trzy z pięciu biegów Pucharu Maratonu. W każdej kolejnej imprezie trasa do pokonania była dłuższa. Zaczęło się od 5 kilometrów na Kępie Potockiej (24 kwietnia), potem było 10 kilometrów (29 maja, Las Jana III Sobieskiego w Wawrze) a ostatnio (26 czerwca, Mazowiecki Park Krajobrazowy w Międzylesiu) już 15.

Puchar Maratonu to impreza rekreacyjno-sportowa: klasyfikacje prowadzone są tylko w kategoriach wiekowych, a za odpowiednie miejsca są przyznawane punkty. Po zakończeniu każdego biegu odbywa się tradycyjne losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.Do każdego biegu można zapisać się drogą internetową tutaj lub tuż przed startem.

Teraz czas na 20 kilometrów. Miejscem biegu znowu malowniczy Las Jana III Sobieskiego w Wawrze. Start w sobotę 7 sierpnia o 10. (jak sugerują organizatorzy na miejscu wypadałoby stawić się ok. 8.30).

Jak zwykle w ramach Pucharu Maratonu Warszawskiego 2010 - zespół fizjoterapeutów z Carolina Medical Center wesprze zawodników poradami oraz zabiegami fizjoterapeutycznymi (masaż, krioterapia, taping i in.).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.