Dlaczego warto wybrać się na The North Face Mountain Festival 2017

Ponad 70 różnego rodzaju treningów biegowych, wycieczek i warsztatów. Każdy znajdzie coś dla siebie - od początkujących biegaczy, po zaawansowanych wspinaczy. To ostatnia szansa na zakup biletów!

Wizyta w położonym u stóp Eigeru, Lauterbrunnen, w czasie The North Face Mountain Festival 2017 to okazja do udziału w wielu ciekawych aktywnościach: wspinaczki jednymi z najpiękniejszych dróg w szwajcarskich skałach, wędrówkach przepięknymi alpejskimi szlakami czy wzięcia udziału w treningu biegowym pod okiem Rory Bosio - jednej z najlepszych biegaczek ultra na świecie.

Rory Bosio w ChamonixRory Bosio w Chamonix [fot. Tim Kemple/The North Face]

To także szansa na zdobycie szczytu Walcherhorn (3692m n.p.m.) w towarzystwie Simone Moro i Davida Göttlera.


Po aktywnym dniu w górach uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w światowej premierze filmu prezentującego sylwetkę Hansjörga Auera. Dokument ten to wyjątkowe spojrzenie na życie Austriaka i jego drogę do pozycji jednego z najbardziej uznanych współczesnych wspinaczy. W Lautenbrunnen odbędą się również prezentacje na temat wielu innych ekspedycji i sportowców wspieranych przez The North Face.

TNF Mountain Festival 2016TNF Mountain Festival 2016 [materiały organizatora]

Uczestniczący w festiwalu poszukiwacze przygód po pokazach będą mogli wziąć udział w sesjach treningowych prowadzonych pod okiem #NeverStopLondon, pobudzą swoje kubki smakowe na warsztatach kuchni ekspedycyjnej organizowanych razem ze szwajcarską marką Katadyn (producentem filtrów do wody), lub nauczą się jak zrobić idealne zdjęcie na kursie fotografii, prowadzonym przez the German Roamers.

Nowością w tym roku będzie dostarczona przez The North Face flota autobusów kursujących z Mediolanu, Zurychu, Paryża i Berlina, dostępnych z 50% zniżką dla wszystkich posiadaczy biletów festiwalowych i członków społeczności NeverStop. Dostępne będą również bezpłatne autobusy kursujące z dworca kolejowego w Lauterbrunnen na miejsce festiwalu.

Bilety na The North Face Mountain Festival są jeszcze dostępne pod adresem: www.thenorthface.com/innovation/discover/mountain-festival,

Koszt biletu to 249 euro i obejmuje:

  • warsztaty – m.in.: fotografia przygodowa, gotowanie ekspedycyjne
  • zajęcia: górskie wędrówki, biegi trailowe i wspinaczka, podzielone ze względu na umiejętności uczestników
  • śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz kolację w sobotę wieczorem, serwowane w specjalnie przygotowanym namiocie
  • wszystkie atrakcje zawierające wystąpienia sportowców na dużej scenie, koncerty i wieczorne imprezy.

Każdy uczestnik może wykupić także szereg dodatkowych aktywności.

Najświeższe informacje na temat festiwalu pojawiają się Facebooku.

Więcej informacji na temat The North Face znaleźć można również na portalach społecznościowych: Instagramie, Facebooku, Google+ i Twitterze.

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.