99 Problems Invitational w Reebok FIT SHOP!

Już 22 i 23 lipca Reebok FIT SHOP na Placu Trzech Krzyży zamieni się w arenę zmagań najlepszych zawodników CrossFit z całej Polski. Podczas drugiej edycji zawodów 99 Problems Invitational na uczestników i kibiców, oprócz emocji sportowych, czekać będą specjalnie przygotowane zadania treningowe, za które będzie można otrzymać walutę Delta.

99 Problems Invitational to największe zawody CrossFit w Warszawie, organizowane przez ekipę CrossFit R99 na czele z Bartkiem Lipką, 4-krotnym zdobywcą tytułu The Fittest in Poland. Miejscem tegorocznej rywalizacji będzie strefa treningowa Reebok FIT SHOP. Wszystkie dostępne sprzęty i narzędzia treningowe w Reebok FIT SHOP zostaną wykorzystane do przygotowania widowiskowej areny zmagań.

W drugiej edycji zawodów weźmie udział 18 trzyosobowych drużyn w formule 2 + 1 (2 zawodników i 1 zawodniczka). Na czele zespołów staną najlepsi CrossFiterzy w Polsce, którzy zostali zaproszeni do udziału w rywalizacji i podjęli wyzwanie. Podczas dwóch dni zmagań uczestnicy będą mogli sprawdzić się w wielu zróżnicowanych, przekrojowych treningach, które wyłonią najbardziej zgraną i najlepiej współpracującą drużynę.

Oprócz tego, wszyscy, którzy odwiedzą strefę podczas dwudniowych zawodów, będą mogli sprawdzić się w specjalnie przygotowanych zadaniach treningowych. Za ich wykonanie będzie można otrzymać obowiązującą w sklepie walutę Delta, która wyjątkowo w trakcie zawodów uprawniać będzie do obniżenia ceny zakupów - ubrań i butów z nowej kolekcji Reebok jesień / zima 2017 - do 33% proc.

Więcej aktualności znajdziecie na Facebooku.

99 Invitational99 Invitational [materiały organizatora]


Reebok FIT SHOP to 600 m2 przestrzeni otwartej dla wszystkich spragnionych aktywności fizycznej - zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Sklep mieści się przy Pl. Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie i czynny jest codziennie od poniedziałku do soboty w godz. od 10:00 do 22:00 oraz w niedziele od 10:00 do 20:00.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.