Wielkie otwarcie Reebok FIT SHOP!

A gdyby tak za sprzęt sportowy płacić... wysiłkiem? Wkrótce będzie to możliwe! Już 1 lipca wielkie otwarcie takiego właśnie sklepu! 600 m2 powierzchni, sprzęt aerobowy, ring do CrossFit, codzienne treningi, opieka trenera personalnego, strefa chillout oraz pełna kolekcja Reebok - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekać będą na wszystkich odwiedzających Reebok FIT SHOP.

Reebok FIT SHOP to pierwsze w Polsce miejsce, w którym za produkty marki Reebok
będzie można zapłacić wysiłkiem. W sklepie obowiązywać będzie specjalna waluta DELTA, którą będzie można sfinansować do 1/4 ceny swoich zakupów. Aby ją otrzymać wystarczy przyjść do Reebok FIT SHOP, wylosować i wykonać trening, odebrać walutę za wysiłek i obniżyć cenę zakupów - ubrań i butów z nowej kolekcji Reebok jesień / zima 2017.

waluta Reebok Fit Shopwaluta Reebok Fit Shop [materiały Reebok]

Reebok FIT SHOP to 600 m2 przestrzeni otwartej dla wszystkich spragnionych
aktywności fizcznej - zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Open gym obowiązywać będzie przez cały czas, gdy nie ma zaplanowanych treningów. Codziennie na miejscu do dyspozycji gości będzie sprzęt aerobowy, gimnastyczny i ciężarowy oraz trener personalny, który pomoże w dopasowaniu odpowiedniego treningu. A w chwilach wytchnienia będzie można wypić kawę serwowaną przez kawiarnię Etno Cafe.

Każdego dnia odwiedzający Reebok FIT SHOP będą mogli wziąć udział w treningach z różnych dziedzin sportowych przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów marki: Kasię Bigos - Fire Workout, Karolinę Erdmann - Yoga Beat czy Bartka Lipkę - CrossFit oraz partnerów Reebok: Les Mills - BODYPUMP®, Academia Gorila - Muay Thai i boks, Spartan Race - trening przygotowujący do biegów z przeszkodami oraz Black Roll - Mobility. Działać będzie również grupa biegowa Reebok RUN CREW pod czujnym okiem Andrzeja Bogdała, która trenować będzie w okolicznym parku metodą Aerobic Capacity, czyli trenowanie poprzez bieganie. Przygotowano także treningi dla rodziców z dziećmi, kobiece poniedziałki, czyli wyjątkowe wieczory dla pań, a co
weekend - specjalne, duże wydarzenia sportowe. Na miejscu, podczas treningów, będzie można przetestować buty Reebok z najnowszej kolekcji przed ich rynkowym debiutem.

Reebok Fit ShopReebok Fit Shop [materiały Reebok]

Wielkie otwarcie

Wielkie otwarcie Reebok FIT SHOP odbędzie się w sobotę 1 lipca podczas wydarzenia Gorila Fight Arena zorganizowanego z partnerem - klubem Academia Gorila. Będzie to prawdziwy festiwal sztuk walki - 3 elitarne ośmioosobowe turnieje boksu, Muay Thai i Jiu Jitsu No-Gi. Przed publicznością zaprezentują się starannie wyselekcjonowani zawodnicy z najlepszych warszawskich klubów sportowych. Powalczą oni o zwycięstwo turnieju i nagrody ufundowane przez Reebok.

Wielki trening Spartan Race

W niedzielę 2 lipca zaś odbędzie się wielki trening Spartan Race przygotowujący do
sierpniowego biegu Spartan Race na Stadionie PGE Narodowy. Będzie to trening funkcjonalny, dlatego każdy może wziąć w nim udział. Reebok FIT SHOP mieścić się będzie przy Pl. Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie. Sklep działać będzie przez najbliższe dwa miesiące od 1 lipca do 3 września, codziennie od poniedziałku do
piątku w godz. od 10:00 do 22:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 19:00.

Więcej informacji

...na www.reebokfitshop.pl oraz na fanpage’u na Facebook . Partnerzy Reebok FIT SHOP: Calypso Fitness Club zapewnia trenerów personalnych, Philips dostarcza nagłośnienie, Black Roll organizuje treningi i warsztaty z Mobility, naturalna woda mineralna ID’EAU zadba o odpowiednie nawodnienie po treningu, Steelstorm zapewnia sprzęt treningowy oraz Etno Cafe serwuje pyszną kawę i zdrowe przekąski.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.