Michael Nowicki run Wisła

Dwa dni temu Michael Nowicki podjął próbę pobicia rekordu Guinnesa. Chce w 12 dni przebiec 1145 km wzdłuż Wisły i tym samym, wesprzeć kosztowne operacje małego Adasia, który urodził się bez kciuków. Zostało mu 10 dni.

20 czerwca Michael Nowicki wystartował u źródeł Wisły na Baranie Górze i zamierza przebiec 1145 km, aż to jej ujścia. Jego cel to pokonać ten dystans w 12 dni. Michael zamierza biec 10 godzin dziennie, by ostatniego dnia dobiec do Gdańska.

Drugi ważny cel to zebranie funduszy  na kosztowne operacje dla syna swojego przyjaciela, Adasia, który urodził się z licznymi wadami rozwojowymi,

Firma Beko, Oficjalny Partner Niemożliwych Dokonań wspiera Michaela w jego szczytnej inicjatywie. Oprócz pomocy finansowej, Beko przekazało na licytację m.in. oryginalną koszulkę drużyny FC Barcelona, osobiście podpisaną przez wszystkich jej piłkarzy.

Do projektu Michael Nowicki Run Wisla przyłączył się również Norafsport - sklep dla biegaczy. Będą na trasie wspierać Michaela energetycznie i "duchowo".

Zachęcamy biegaczy by dołączyć do projektu. Możecie przebiec dowolny dystans z Michaelem - będzie mu miło i będzie wesoło. Dzięki aplikacji Garmin Connect można obserwować postępy biegu - gdzie aktualnie znajduje się Michael.

Kto nie może, zachęcamy do kibicowania  online. Na facebookowym fan page'u Michaela na bieżąco pojawiają się zdjęcia z wyprawy.

Michael Nowicki Run WisłaMichael Nowicki Run Wisła [materiały organizatora]