Aplikacja Wings for Life - bądź częścią wydarzenia w dowolnej lokalizacji!

Zabrakło pakietów na Wind for Life? Nie szkodzi. Ściągnij specjalną aplikację i ścigaj się z wirtualnym samochodem oraz całą rzeszą biegaczy na całym świecie.

W niedzielę, o punktualnie o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego, w 24 lokalizacjach na całym świecie startuje Wings for Life World Run. Dzięki temu, że wszyscy biegną w tym samym czasie, spośród biegaczy wyłaniają się światowi zwycięzcy – kobieta i mężczyzna, którym uda się najdłużej uciekać przed goniącą ich metą. 

O godzinie 13:30 za biegaczami rusza samochód z prędkością 15 km/h. Samochód przyśpiesza co godzinę, by o 18:30 jechać z prędkością 35 km/h, aż do wyprzedzenia ostatniego zawodnika, czyli zwycięzcy.

W biegu może wziąć udział każdy, nawet najmniej doświadczony biegacz. Ważne, że chce wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na rzecz badań nad rdzeniem kręgowym. 100% z opłat za pakiet startowy kierowane jest właśnie na ten cel. Ty też możesz wziąć udział w biegu i wspomóc fundację. Nawet jeśli nie ma już pakietów startowych, a do Poznania, czy jakiejkolwiek innej lokalizacji masz nie po drodze.

Wings for LifeWings for Life [screeny z aplikacji]

Dzięki aplikacji Wings For Life możesz być częścią tego niesamowitego wydarzenia, ścigać się z wirtualnym samochodem w dowolnej lokalizacji, a twoje nazwisko może znaleźć się w globalnym rankingu. Aplikacja „Wings for Life World Run” jest dostępna dostępna na systemy Adroid i IOS. Ściągnięcie aplikacji nic nie kosztuje, niemniej aplikacja umożliwia dokonanie wpłaty na rzecz badań.

Wings for LifeWings for Life [screeny z aplikacji]

Ludzie i organizacje na całym świecie urządzają Grupowe Biegi z Aplikacją, w ramach których grupy spotkają się 7 maja w wybranych lokalizacjach i pobiegną w tym samym czasie, co reszta uczestników. Tu możesz sprawdzić gdzie pojawiają takie grupy.

Kto się będzie ścigał z wirtualnym samochodem? Ja taki mam właśnie plan.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.