Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2017. Coraz więcej chętnych na popularną "dychę" w Łodzi

Już blisko 4 tys. osób zgłosiło się do udziału w tegorocznym, 15. Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Do imprezy pozostał miesiąc. Na liście startowej widnieją nazwiska z miast z całej Polski od Szczecina po Przemyśl oraz coraz większa liczba zawodników z zagranicy.

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run to jedna z najlepiej organizowanych imprez na 10 km w Polsce. Nic dziwnego, że po raz kolejny zanosi się na wysoką frekwencję. Zapisy przez internet potrwają do 22 maja. Później, o ile limit 5 tys. nie zostanie wyczerpany, będzie można jeszcze zapisać się w biurze zawodów w Hotelu Andel`s.

Równolegle trwa odliczanie do Mini Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run – czyli imprezy dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych. Chęć wzięcia udziału w zawodach, które zaplanowane są na 21 maja, wyraziło już blisko 750 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Ta impreza będzie się odbywać w całości na ulicy Piotrkowskiej a start i meta usytuowane będą przy Pasażu Schillera.

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann RunBieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run MARCIN MICHALEC


27 maja - przed biegiem głównym - w samo południe rozpocznie się piknik na Starym Rynku. Na scenie pojawi się m.in. Jacek Mejer Mezo, który po przebiegnięciu dystansu 10 km. wcieli się także w rolę konferansjera. Wiele atrakcji czekać będzie nie tylko na biegaczy, ale na kibiców. W Parku Staromiejskim powstanie m.in. strefa Crossfit. O rozgrzewkę zadbają instruktorzy z Vera Sport, a na scenie odbywać się będą, liczne konkursy.

ZAPISZ SIĘ NA BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ ROSSMANN RUN

Pobiegnij i pomóż

Osoby, które podczas zapisów wybiorą kategorię Sage Foundation, mogą liczyć na prezent od firmy Sage w postaci dodatkowego specjalnego pakietu. Przewidziane są też nagrody za najlepsze wyniki w tej kategorii.Za każdą osobę, która pobiegnie w tej drużynie, polski oddział Sage przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Gajusz, a Sage Foundation podwoi tę kwotę. Kategoria objęta jest limitem 500 zawodników.