Wystartowały zapisy na 11 Bieg Ursynowa

Płaska i bardzo szybka trasa, która biegnie aleją KEN. Pacemakerzy, którzy poprowadzą biegaczy na wynik od 17 do 30 min. Każdy, nawet bardzo ambitny biegacz, będzie mógł zrealizować swój sportowy cel.

Właśnie wystartowały zapisy na 11 Bieg Ursynowa, który odbędzie się 3 czerwca. Bądźcie czujni bo obowiązuje limit miejsc, w biegu może wziąć udział tylko 2500 osób.

Płaska, bardzo szybka, 5-kilometrowa trasa zostanie poprowadzona aleją KEN. Organizatorzy zadbali, by każdy uczestnik, stając na starcie, mógł zrealizować swój, nawet bardzo ambitny cel sportowy. Pomogą w tym liczni pacemakerzy, rozstawieni co minutę, którzy poprowadzą na wynik od 17 do 30.

Yes, I KENYes, I KEN Bieg Ursynowa

Yes, I KEN powinno być hasłem przewodnim każdego, kto planuje start 3 czerwca na Ursynowie.

Przy okazji imprezy przewidziano dodatkowe atrakcje. Jedną z nich będą biegi dla dzieci, które odbędą się na zielonych terenach, obok ursynowskiego ratusza. Najmłodsi amatorzy sportu (do 12 lat) będą mogli sprawdzić swoje siły na dystansach od 100 do 800 metrów. Opłata startowa za udział w biegu dla dzieci wynosi 10 zł. Dzieci poczują się jak prawdziwi sportowcy – każdy uczestnik otrzyma numer startowy z chipem do pomiaru czasu, a na mecie pamiątkowy medal.

10. Bieg Ursynowa, 11.06.2016 Warszawa10. Bieg Ursynowa, 11.06.2016 Warszawa Bieg Ursynowa


Opłata startowa na Bieg Ursynowa wynosi 40 zł – w pakiecie zawodnicy otrzymają m.in. koszulkę techniczną. Zapisy  na stronie: www.biegursynowa.com.