Biegowy Potop Szwedzki już 11 czerwca! Przygoda na promie i bajeczna trasa! [WIDEO]

Podróż promem Stena Line, megapozytywni ludzie, biegowi blogerzy, trzy dystanse do wyboru: 5, 10 i 15 km po bajecznym rezerwacie przyrody w Langasjonas i do tego jeszcze zwiedzanie. My już tam byliśmy. Będziemy też 11 czerwca! Dołączysz?

Plan jest taki: startujemy 11 czerwca o g. 21 z portu w Gdyni. Nad ranem dopływamy do Szwecji. Stamtąd autokarem organizatorzy zabiorą nas na biegową, trailową trasę biegu do przepięknego rezerwatu przyrody w Langasjonas. Do wyboru będą trzy dystanse: 5, 10 i 15 km. Każdy będzie miał więc okazję pościgać się lub po prostu, dla czystej przyjemności, pobiegać w pięknej Skandynawii.

Trasy wyznaczyliśmy razem z Mateuszem Jasińskim (TrenerBiegania.pl), Marcinem Frejem i Kamilą Gąsiorek (Zabiegani.TV). Jedno jest pewne. Podobnie jak my, wy też zakochacie się w tym miejscu!

Mateusz Jasiński, Damian Bąbol, Kamila Gąsiorek i Marcin FrejMateusz Jasiński, Damian Bąbol, Kamila Gąsiorek i Marcin Frej PolskaBiega.pl

Po sportowym wysiłku wracamy na statek, szybki prysznic, przebieranie, obiad i ruszamy na zwiedzanie z przewodnikiem Karlskrony oraz Muzeum Morskiego. Po wszystkim wracamy na pokład i... tańczymy do białego rana na biegowo-promowej potańcówce! I tym tanecznym krokiem wracamy do polskiego portu, w którym zameldujemy się we wtorek (13 czerwca).

Biegowy Potop Szwedzki - 11 czerwca!Biegowy Potop Szwedzki - 11 czerwca! Paweł Budziński Fotografia

Zapowiada się naprawdę fajny wyjazd! Swój udział potwierdziło również wielu innych blogerów, m.in. Marcin Dulnik (DulnikBiega.pl), Aga i Adi Kwiatkowscy (NaDystansie.pl) i wielu, wielu innych.

Bieganie, zwiedzanie i dobra zabawa. Czego chcieć więcej? Macie ochotę popłynąć z nami? Sprawdźcie szczegóły TUTAJ.