4.Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój czas zacząć!

Burmistrz Miasta Leszek Orpel objął imprezę Honorowym Patronatem, wspólnie z Organizatorem wydarzenia Centrum Kultury serdecznie zachęca do wzięcia udziału w biegu.

Na tę chwilę miłośnicy biegania oczekiwali z niecierpliwością już dłuższy czas. I wreszcie nadeszła – ruszają zapisy! A że nieprzekraczalna pula 500 miejsc jest znacznie mniejsza od ilości chętnych, sprawienie, by się znaleźć na liście startowej powoduje niemały dreszczyk emocji.

Tym razem organizatorzy zaproponowali ciekawe rozwiązanie: zapisy przebiegać będą dwuetapowo. Chętni do wzięcia udziału w biegu zapisują się na niego w okresie od 6 stycznia do 14 lutego, dając sobie tym samym szansę na bycie wylosowanym. Jak widać, tym razem nie zadziała mechanizm presji czasu, ponieważ każdy zapisany otrzyma jednakowe szanse. Losowanie uczestników Półmaratonu odbędzie się 16 lutego i wówczas okaże się, kto się dostał do elitarnej 500-tki. Dodatkową atrakcją są nagrody  w postaci pakietu biegacza oraz noclegu dla 2 osób ze śniadaniem w jednym z jedlińskich hoteli dla trzech pierwszych wylosowanych osób.

Jak widać, atrakcyjność 4.Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój, którego trasa biegnie przez najdłuższy tunel kolejowy w kraju  stale wzrasta, co znajduje najlepsze odzwierciedlenie w stale otrzymywanych nagrodach, potwierdzających rangę i prestiż imprezy.

Zapraszamy zatem do udziału! Bliższe informacje oraz regulamin biegu dostępne na www.biegajwjedlinie.pl oraz FB.