Zabiegam o Czystą Polskę, ORLEN Warsaw Marathon - Biegowy Weekend 23-24 kwietnia

Nadchodzący weekend to przed wszystkim Orlen Marathon, ale także akcja dbania o czystą Wisłę czy ekstremalne biegi Mud Max. Będzie się działo!

Zabiegam o Czystą Polskę w Warszawie

23 kwietnia, 10.00-13.00 Warszawa, teren rekreacyjny przy Polskim Komitecie Olimpijskim

Zabiegam o Czystą WisłęZabiegam o Czystą Wisłę run vegan run vegan

Po raz kolejny grupa Run Vegan rusza sprzątać las i brzeg Wisły na Żoliborzu. W miejscu gdzie prowadzi trasa wiosennego Biegu Wegańskiego . Czekają na Was wyposażeni w worki i gustowne czarne rękawiczki. Wszystkie dzieci mile widziane, to jest dla nich prawdziwa frajda i dobra nauka. Żeby się milej biegało, bez śmieci. Vamos!

Szczegóły na: https://www.facebook.com/events/564836167008993/

Artur Siódmiak w biegu ekstremalnym Mud Max

23 kwietnia, Warszawa

Zawody MudMax w GniewinieZawody MudMax w Gniewinie Darek Nowak / DFOTOSPORT Darek Nowak / DFOTOSPORT

Nowa odsłona biegów ekstremalnych wkracza do Warszawy. Już 23. kwietnia w Farmie Makedońskich odbędzie się druga edycja Mud Maxa - zupełnie nowego cyklu biegów z przeszkodami. Udział w wydarzeniu zapowiedział m. in. Artur Siódmiak.

Po inauguracyjnej edycji Mud Maxa w Gniewinie - 50 km od Gdańska, która szerokim echem odbiła się wśród pasjonatów ekstremalnych wyzwań, nowy cykl biegów z przeszkodami zawita do centralnej Polski.

Dla amatorów pokonywania niecodziennych trudności, organizatorzy przygotowali siedem kilometrów błota, bagien, trawersów i podbiegów - łącznie około trzydzieści naturalnych, ale również specjalnie przygotowanych przeszkód.

Udział w warszawskiej edycji potwierdził już Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski w piłce ręcznej, pod okiem Jakuba Popławskiego z Crossfit Trójmiasto, przygotowuje się do startu w edycji warszawskiej.

Szczegóły i rejestracja na www.mudmax.pl .

ORLEN Warsaw Marathon i Bieg OSHEE 10 km

Już w niedzielę wielkie biegowe święto. O 8.45 na trasę wyruszą zarówno maratończycy jak i zawodnicy biegnący na dystansie 10 km. Wystartują między innymi Henryk Szost i Adam Kszczot.

Polska Biega

Polska Biega zaprasza w sobotę do strefy EXPO! Będzie nas można spotkać tuż obok maratońskiej bramy sprawdzającej numery startowe! Będą zdjęcia, będzie dużo mocy i motywacji! Zapraszamy!!!!

Wszystko co musisz wiedzieć o ORLEN Warsaw Marathon >>

Zobacz wideo