Zdążysz przed zachodem słońca? Reprezentuj Polskę w ASICS BEAT THE SUN

ASICS BeatTheSun to niesamowite wyzwanie, w ramach którego człowiek staje w szranki z naturą. Twoim celem jest pokonanie nie tylko przeciwnika. Przede wszystkim, pokonaj naturę! ASICS nadal poszukuje jednego reprezentanta Polski, który w najdłuższy dzień w roku, wystartuje w tym niezwykłym wyścigu.

Wydarzenie organizowanie w Chamonix to dla amatorskich biegaczy niesamowita okazja do tego, by połączyć swoje siły z zawodowymi biegaczami, w wyjątkowej sztafecie. W rywalizacji 8 międzykontynentalnych drużyn , o zwycięstwie nie decyduje tylko kolejność zespołów na mecie. Ważne, by w najdłuższy dzień w roku, ukończyć bieg przed zachodem słońca. Zawodnicy mają na to 15 godzin, 41 minut i 35 sekund.

W zaledwie jeden dzień, zawodnicy przemierzają tereny Francji, Włoch oraz Szwajcarii. W trakcie sztafetowych zmagań, czeka na nich trasa licząca w sumie ponad 150km i widoki, zapierające dech w piersi.

Dla głodnych wrażeń biegaczy, ASICS przygotował specjalną platformę .

Rejestrując się na stronie, zyskamy szansę na zostanie 1 z 24 biegaczy-amatorów, biorących udział w imprezie na żywo na Mont Blanc. Możemy również zadeklarować własny, osobisty cel - w obu przypadkach, finał odbędzie się w najdłuższy dzień w roku, 21 czerwca.

ASICS BEAT THE SUNASICS BEAT THE SUN ASICS BEAT THE SUN

Na stronie, znajdziemy m.in. ekskluzywny program treningowy #BeatTheSun, zaprojektowany w taki sposób, aby pomóc Ci osiągnąć osobisty cel, bez względu na to, na jakim poziomie sportowym jesteś. Każdy jego bodziec jest kwintesencją specjalistycznej wiedzy ekspertów ASICS. Uaktualniany, co dwa tygodnie plan, poprowadzi Cię do optymalnej formy, aż do dnia startu!

Liczne porady od ASICS, pozwolą Ci poznać wszystkie tajniki mądrego przygotowania . Specjalna zakładka dotycząca diety, oferuje proste i niezwykle smaczne przepisy na dania, które będą dla Ciebie naturalnym paliwem w trakcie zmagań.

Efektywny trening zawsze poparty powinien być mądrą rozgrzewką oraz odpowiednimi ćwiczeniami stabilizującymi. Na platformie ASICS #BeatTheSun publikowane będą materiały, z których dowiesz się, jak prawidłowo wykonywać podstawowe ćwiczenia . Poza tym, trenerzy ASICS podpowiedzą Ci, jak poprawiać swoje wyniki , nie tylko samym bieganiem.

Szczegóły polskiej edycji dostępne są na wydarzeniu na Facebook'u >>

ASICS BEAT THE SUNASICS BEAT THE SUN QUEMENER YVES-MARIE QUEMENER YVES-MARIE

Nad Twoimi przygotowaniami czuwać będą:

Benoit Nave , trener biegania i dietetyk, który przybliżać będzie tajniki biomechaniki, fizjologii oraz żywienia sportu;

Andrew Kastor , trener klubu ASICS Mammoth, współpracujący na co dzień z elitą maratończyków;

Rosario Dawson , trenerka fitness, która specjalizuje się w treningu wytrzymałościowym.

Jako zespół, doskonale przygotują Cię, do realizacji Twojego celu!

Lista uczestników zostanie ogłoszona 25 kwietnia , kiedy to ASICS przedstawi 50 finalistów. Zostaną oni objęci elitarnym programem treningowym, celem pełnego przygotowania do startu w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Finałowa grupa 24 biegaczy zakwalifikowana do udziału w wydarzeniu #BeatTheSun , zostanie wyłoniona w drodze głosowania online, połączonego z oceną ekspertów. Lista finałowa zostanie ogłoszona 20 maja. Od tej pory wybrani biegacze-amatorzy, trenować będą pod okiem zawodowego sportowca ze swojej drużyny. O polskiego zwycięzcę głosowania, zadba Tomasz Domżalski, ambasador marki ASICS. Firma ASICS gwarantuje również pełne wsparcie sprzętowe, dla każdego z wybranych biegaczy!

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś, by w najdłuższy dzień w roku, wystartować w niesamowitym wyścigu ze słońcem!

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ oraz na Facebook'u

Szczegóły polskiej edycji dostępne są na wydarzeniu na Facebook'u >>

Online znajdziesz nas też dzięki #BeatTheSun