BiegamBoLubię NOCĄ ze Zwycięzcami Wings for Life World Run!

Dominika Stelmach, Grzegorz Urbańczyk i Bartosz Olszewski znani są z tego, że biegają, bo lubią. Podczas Wings for Life World Run ich ucieczkę przed Samochodem - Metą, śledzili kibice na całym świecie. Teraz trafia się szansa, by poznać ich osobiście!

Dominika, Grzegorz i Bartek wraz z trenerem BBL Grzegorzem Zwierzchoniem wspólnie poprowadzą spotkanie BiegamBoLubię NOCĄ, w poniedziałek 1 lutego. Początek o godz. 20:00 pod radiową Trójką, ul. Myśliwiecka 3/5/7, Warszawa.

Zwycięzcy Wings for Life World Run w Polsce w 2014 i 2015 roku z pewnością podzielą się tym, jak to jest uciekać przed metą przez ponad 41 km (Dominika), 49 km (Grzegorz) i 73 km (Bartek). Zainteresowanym zdradzą też swoje plany na 3. edycję i podpowiedzą, jaką taktykę obrać na bieg 8 maja 2016 r.

Wings for Life World Run, to jedyny wyścig na świecie, w którym tradycyjna linia mety jest zastąpiona samochodami pościgowymi. 8 maja 2016, punktualnie o 13:00 czasu polskiego (11:00 UTC) na całym świecie zawyją syreny, zatrąbią klaksony i wystrzelą pistolety startowe, a zawodnicy (od obu Ameryk po daleką Azję i Australię - niezależnie od pory dnia, czy pogody) wyruszą na trasy. 30 minut później wystartują samochody pościgowe, które poruszając się z prędkością rosnącą wraz z upływem czasu, będą ich eliminować wyprzedzonych biegaczy. Ostatni zawodnik i zawodniczka na trasie w danej lokalizacji zostaną lokalnymi zwycięzcami i w nagrodę otrzymają możliwość wyboru dowolnego miejsca, w którym chcieliby wystąpić za rok. Ostatni biegacze na świecie staną się globalnymi zwycięzcami i odbędą podróż dookoła świata.

Więcej informacji i zapisy na oficjalnej stronie biegu:  www.wingsforlifeworldrun.com

Zobacz wideo