Biegowy weekend - 5-6 grudnia

W ten weekend zdecydowanie króluje bieganie w czerwonych czapkach! Przez Toruń, jak co roku, przebiegnie Półmaraton św. Mikołajów. Sprawdzamy, gdzie jeszcze można pobiec!

Cross Duathlon Wyrzysk

Wyrzysk, 5 grudnia 2015

3-6-3 km

Cross Duathlon Wyrzysk odbędzie się 5 grudnia 2015 roku na terenie leśnictwa Zielona Góra w gminie Wyrzysk. Trasa biegowa jest płaska. Trasa rowerowa to liczne podjazdy i zjazdy dobrze znane miłośnikom mtb w Wielkopolsce i nie tylko. Bardzo malownicze tereny leśne z najwyższym wzniesieniem Krajny - Dębowa Góra (192 m n. p. m.)

Szczegóły >>

Bieg Radia Wrocław: W pogoni za św. Mikołajem

Wrocław, 6 grudnia 2015

3.5 km

Radio Wrocław gorąco zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w pełnym radości i pozytywnej sportowej energii radiowym biegu mikołajkowym. Miejsce: Park Tysiąclecia we Wrocławiu Dystans: wynosi 3500 m Bieg Główny start godz. 11.00

Szczegóły >>

5 i 6 grudnia mikołajkowe biegi CITY TRAIL

Olsztyn, Trójmiasto, Łódź

Ogólnopolski cykl biegów przełajowych Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden jest już właściwie na półmetku.

W nadchodzącą sobotę będzie można pobiec w Olsztynie .

Zawody odbywają się nad Jeziorem Długim. 5-kilometrowa trasa prowadzi leśnymi ścieżkami. Jest urozmaicona i bardzo malownicza. W biegach startują zarówno zawodnicy na co dzień trenujący w klubach, jak i amatorzy. Co ważne - nie ma limitu czasu, więc swoje możliwości mogą sprawdzać nawet zupełnie początkujący biegacze.

CITY TRAIL - ogólnopolskie biegi przełajoweCITY TRAIL - ogólnopolskie biegi przełajowe citytrail.pl

W niedzielę zawody odbywają się w Łodzi i Trójmieście .

Cykl CITY TRAIL jest obecny w Łodzi od 2014 roku. Wcześniej zawody odbywały się pod nazwą Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych. Od początku zawodnicy startują na dystansie 5km. Aktualnie biegi są rozgrywane w Parku 3 Maja (start i meta są zlokalizowane na stadionie Łodzianka). W sezonie jest sześć biegów, a żeby otrzymać pamiątkowy medal i walczyć o nagrody trzeba pobiec co najmniej w czterech.

Na Wybrzeżu zawody odbędą się w niedzielę. Rozgrywane są na przemian w Gdańsku i Gdyni. Najbliższa impreza będzie zorganizowana w Gdańsku - w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w okolicy AWFiS. Trasa w całości prowadzi leśnymi ścieżkami. Jest bardzo urozmaicona i należy do najbardziej wymagających w całym ogólnopolskim cyklu. Mimo to, w biegach startują zarówno zawodnicy na co dzień trenujący w klubach, jak i amatorzy.

Szczegóły na citytrail.pl i na https://www.facebook.com/zBiegiemNatury/

IV Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2/5

Kraków, 6 grudnia 2015

Dystans: 6 i 11 km

Grand Prix Krakowa to cykl biegów rozgrywanych na terenie Krakowa w Lasku Wolskim. Zawodnicy ścigają się na dwóch wymagających trasach 6 km lub 11,6 km

Szczegóły>>

III Bieg Mikołajkowy

Police, 6 grudnia 2015

10 km

Bramy polskiej Laponii znów będą otwarte dla biegaczy i ich rodzin! W tym roku szykujemy się na ugoszczenie magicznej liczby 999 biegowych i Nordic Walkingowych Mikołajów, którzy po wspólnym starcie będą mieli do pokonania 10-cio kilometrową trasę!Do tego Biegi Krasnali(przedszkolaki i dzieci z klas 1-3) W pakietach znajdziecie: czapeczki, skarpety, napój Mikołaja, a na mecie każdy, kto ukończy Bieg zostanie obdarowany pięknym medalem bombką.

Półmaraton św. Mikołajów

Toruń, 6 grudnia 2015

Półmaraton

XII Półmaraton Świętych MikołajówXII Półmaraton Świętych Mikołajów MIKOŁAJ KURAS MIKOŁAJ KURAS

To chyba najbardziej znany bieg św. Mikołajów w Polsce. Z roku na rok przyciąga on coraz więcej uczestników, w tym roku na liście startowej jest już 6429 osób. A dzień wcześniej organizatorzy zapraszają na bezpłatną wycieczkę z przewodnikiem po Toruniu.

Zobacz wideo