Biegowy weekend - 28-29 listopada

Jeśli mróz Was nie odstrasza sprawdźcie, gdzie można pobiegać w nadchodzący weekend.

XII Maraton Komandosa

Lubliniec, 28.11.2015

Impreza dla prawdziwych twardzieli. Pełne umundurowanie, wojskowe buty, ciężki plecak i ponad 42 kilometry do pokonania. Organizatorem jest Wojskowy Klub Biegacza "Meta", a na liście startowej jest około 500 osób, w tym 40 pań.

Szczegóły >>

Decathlon Run 2

Łódź, 29.11 listopada

Dystans: 10 km

Bieg przełajowy na dystansie ~10km. Zawodnicy będą mieli do pokonania 3 pętle.

Szczegóły >>

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie i Warszawie

Lublin, 28.11.2015

Warszawa, 29.11.2015

City Trail w LublinieCity Trail w Lublinie CityTrail.pl CityTrail.pl

Ogólnopolski cykl biegów przełajowych Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to cykl biegów przełajowych na dystansie 5 km. W sezonie jest sześć biegów, a żeby otrzymać pamiątkowy medal i walczyć o nagrody trzeba pobiec co najmniej w czterech. Co ważne w zawodach nie ma limitu czasu, a to oznacza, że wystartować może każdy - nawet początkujący biegacz.

Cykl CITY TRAIL jest obecny w Lublinie już od dwóch lat. Zawodnicy startują na dystansie 5km nad Zalewem Zemborzyckim (start i meta są zlokalizowane w pobliżu kempingu Dąbrowa).

W Warszawie cykl gości już od dwóch lat. Zawodnicy biegają w Lesie Młociny.

W ramach imprezy organizowane są także zawody dla dzieci i młodzieży - CITY TRAIL Junior - na dystansach od 300m do 2km. Zapisy dla młodych sportowców odbywają się na stronie www.citytrail.pl (rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun) oraz w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa za pojedynczy bieg to symboliczne 2 zł, uiszczane w dniu biegu, z których 1 zł pokrywa koszty organizacyjne, a druga złotówka jest przeznaczana na cele charytatywne.

Zobacz wideo