Hunt Run. Dzień do końca zapisów internetowych!

W dniach 4-5 lipca, w Jura Parku w Bałtowie odbędzie się trzecia edycja biegu Hunt Run. To jeden z pierwszych biegów ekstremalnych w Polsce i jedyny, który może pochwalić się trasą pełna dinozaurów! 26.06 kończą się zapisy internetowe.

To ostatnie dni promocyjnego wpisowego. Wynosi ono 190 złotych za 10 kilometrów i 140 złotych za 5 kilometrów. Po zamknięciu zapisów internetowych istnieje możliwość zapisów na miejscu, w biurze zawodów.

Czekaj, czekaj, dinozaurów?!

Tak, dinozaurów! Trasa biegu wiedzie bowiem poprzez teren Jura Parku, największego w Polsce parku z figurami dinozaurów. Marzyłeś, żeby przebiec pod ogonem gigantycznego diplodoka? Gwarantujemy, że startując w Hunt Runie, poczujesz się jak człowiek pierwotny, który żeby przetrwać, będzie musiał walczyć!

Trasa biegu

Bagna, rzeka, podbiegi, strome zbiegi, wąwozy, chaszcze, dzikie zwierzęta i dinozaury. Tak w dużym skrócie można opisać trasę biegu Hunt Run. W tym roku biegacze staną oko w oko z potężnym jakiem, królem himalajskich zboczy, wpadną w bagno po szyję i przedzierać się będą przez szlamistą rzekę. Na śmiałków czeka wiele przeszkód. Aby pokonać część z nich, niezbędna będzie współpraca z innymi biegaczami.

Mistrzostwa Wszechświata w Ślizganiu

Na trasie biegaczy czeka specjalna konkurencja - Mistrzostwa Wszechświata w Ślizganiu. Jedną z przeszkód będzie 120 metrowa ślizgawka ze stoku narciarskiego. Spośród wszystkich zjazdów, wybierzemy pięć najlepszych. Ich autorom przysługiwał będzie przez rok tytuł mistrza wszechświata w ślizganiu. Wystaczy, że swój zjazd uczynią niezapomnianym - przebrania, rekwizyty - kreatywność też będzie nagradzana.

Mistrzowie zostaną uhonorowani podczas końcowej dekoracji zwycięzców. Czekają na nich nagrody.

Posłuchaj StrąkMan'a

W sobotę wykład motywacyjny wygłosi Adam Sułowski, znany również jako StrąkMan. To drugi Polak w historii, który ukończył zawody Ultraman. W niecałe trzy dni pokonał 10 kilometrów wpław, 421 na rowerze, a na deser przebiegł podwójny maraton.

Adam jest weganinem i jedynm z organizatorów biegu Hunt Run.

Pasta Party

Biegacze często narzekają na poziom imprez tego typu. Przychodzą dzień przed biegiem, żeby poznać innych biegaczy i zjeść dobry makaron al dente, a dostają rozgotowane kluchy z marnym sosem.

Nie u nas. Posiłki przygotuje szef kuchni "Bałtowski Zapiecek". Biegacze będą mogli wybrać Spaghetti Bolognese i Penne Carbonara lub pasty wegetariańskie - Spaghetti al Pomodoro i Lasagne z grillowanymi warzywami i szpinakiem.

Strefa regeneracji i after party

Koniec biegu to wcale nie koniec imprezy. Na biegaczy czeka strefa regeneracji z basenami, palmami i dobrą muzyką. O nią zadba Greenhouse Effect kolektyw z Warszawy. Porcja dobrych drum'n'bassowych brzmień wyrwie z letargu nawet najbardziej zmęczonego finishera.

Pakiet startowy

W jego skład wchodzi koszulka techniczna "Hunt Run-Dzika Sprawa", numer startowy, chip do pomiaru czasu (do zwrotu po zawodach), talon na posiłek regeneracyjny oraz wejście do strefy regeneracji.

Więcej informacji na temat biegu znajdziesz w załączonym przez nas Racebook'u.

Zapisy na bieg:   huntrun.pl/zapisy

Więcej informacji: huntrun.pl

Polub nas na FB: www.facebook.com/HuntRun

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.