Nordea LCJRun. Startują zapisy do nocnego biegu po lotnisku

Nordea LCJRun - NOCny bieg po lotnisku odbędzie się z 16 na 17 maja. Przewidziano 880 pakietów startowych, a do pokonania 5 km szybką trasę wytyczoną po pasie startowym Portu Lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi.

- Pierwsza edycja LCJRun okazała się olbrzymim sukcesem. O tym, że pomysł jest dobry może świadczyć to, że w innych miastach planowane są podobne zawody - mówi Ewa Bieńkowska, rzecznik prasowy Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta.

Zapisy do zawodów startują 18 marca (w środę) o godzinie 11, kiedy to startują zapisy do imprezy. - Wszystkie osoby, które planują start w NOCnym biegu po pasie startowym powinny posiadać konto w serwisie www.zapisy.inessport.pl . Każda osoba, która dokona zgłoszenia do biegu zostanie przekierowana na stronę płatności systemu dotpay. To jedyna forma opłacenia wpisowego. Na liście startowej pojawią się jedynie osoby, które dokonają opłaty startowej - mówi Bartłomiej Sobecki, dyrektor zawodów.

W tym roku sponsorem tytularnym biegu została Nordea Operations Centre, która w Łodzi i Gdyni zatrudnia blisko 800 osób.

W tym roku podczas biegu rywalizacja toczyć się będzie w trzech kategoriach: open, bankowców oraz łodzian.

- Do dwóch kategorii, w których rywalizować można było już w zeszłym roku dojdzie teraz nowa: bankowców. Wiemy, że wśród pracowników branży finansowej jest wielu zapalonych sportowców, którzy lubią między sobą rywalizować. Mamy nadzieję, że wprowadzenie nowej klasyfikacji jeszcze bardziej uatrakcyjni nasz bieg - zapowiada Maciej Woźnicki, jeden z organizatorów Nordea LCJRun.