Biegaczu, bądź dziki! Zapisy na Hunt Run trwają

W dniach 4-5 lipca, w Bałtowie na terenie Jura Parku (woj. świętokrzyskie) odbędzie się 3. edycja biegu Hunt Run. Polowanie na Biegaczy. Trwają zapisy na jeden z najbardziej ekstremalnych biegów w Polsce.

ZAPISZ SIĘ NA HUNT RUN 2015

W pierwszej edycji biegu wzięły udział raptem 43 osoby, rok temu było już 400 uczestników. Teraz, na 6 miesięcy przed zawodami, na liście startowej jest już prawie 600 osób.

W tym roku organizatorzy oprócz biegu na 10 kilometrów przygotowali również bieg na 5 kilometrów . Pierwszy odbędzie się w niedzielę. Drugi w sobotę.

Zatem szansę zmierzenia się z dziką naturą dostali też sprinterzy lub osoby dla których 10 km to chwilowo cel nieosiągalny. Dodajmy, że rok temu najszybszy zawodnik, Mateusz Chajdaś pokonał trasę biegu w 1 godzinę i 11 minut.

W biegu na 5 km mogą również wystartować osoby, które ukończyły 16 rok życia.

HUNT RUN, RUNMAGGEDON - SPOSOBY NA DZIKOŚĆ KONTROLOWANĄ?

Można wybrać jeden bieg lub ścigać się na dwóch dystansach i zaliczyć dublet.

W sobotę odbędzie się również "Dziki Slajd". To nowość na Hunt Runie. Ci, którzy biegli w zeszłorocznej edycji, pamiętają pewnie jedną z przeszkód - długą ślizgawkę na stoku biegowym. "Dziki Slajd" to zawody w zjeżdżaniu z górki na jeszcze dłuższej i szerszej ślizgawce.

Dodatkowo w tym roku organizatorzy przygotowali strefę dla zawodników z palmami, leżakami, muzyką, jedzeniem i napojami. Dodatkowo w piątek i sobotę odbędzie się Pasta Party z menu wegańskim i dla mięsożerców.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT BIEGU HUNT RUN NA STRONIE ORGANIZATORA