Przygotuj się do sezonu z Endu Winter Run

Nowy rok jest idealną okazją, żeby rozpisać swój plan treningowy na nowy sezon biegowy, jak i triathlonowy. Warto zwrócić swoją uwagę na rozpoczynający się niedługo cykl imprez biegowych Endu Winter Run, który wchodzi w skład Road to Challenge Poznań czyli serii różnorodnych wydarzeń przygotowujących zawodników do polskiego debiutu w Challenge Family. Dla wszystkich którzy do końca roku zdecydują się na udział w biegach Endu Winter Run czeka niższe wpisowe.

Endu Winter Run odbędzie się po raz kolejny. Tym razem cykl czekają istotne zmiany - zawody zostały przeniesione do poznańskiego Parku Cytadela, gdzie uczestnicy będą rywalizować na dystansach 6km i 12km. Pierwsza impreza odbędzie się już 11 stycznia 2015r. - Jest to element przygotowań przed wyzwaniem, jakie czeka triathlonistów w nowy sezonie, a mowa tutaj zarówno o Challenge Poznań , jak również o jeszcze większym i intensywniejszy sezonie cyklu imprez triathlonowych - mówi Wojciech Kruczyński, dyrektor Endu Sport i współorganizator Challenge Poznań.

Nowa trasa na poznańskiej Cytadeli jest zdecydowanie bardziej ciekawa niż zeszłoroczna, która przebiegała wokół Jeziora Maltańskiego. - Liczne podbiegi i zbiegi będą stanowić nie lada wyzwanie dla każdego zawodnika, jednakże właśnie takimi elementami powinien charakteryzować się dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Dzięki temu zawodnicy będą mogli przećwiczyć wszystko to, co napotkają podczas długiego sezonu - mówi Wojciech Kruczyński.

Każdy z biegów Endu Winter Run rozpocznie się od rozgrzewki, którą przeprowadzą profesjonalni instruktorzy. Natomiast po ukończonym biegu każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek regeneracyjny.

Promocyjna cena za udział w całym cyklu Endu Winter Run wynosi 50zł. W porównaniu do poprzedniej edycji obniżona została również opłata startowa na pojedynczą imprezę, bo aktualnie wynosi ona 20zł.

Cykl biegów Endu Winter Run odbędzie się w terminach:

- 11.01.2015 (niedziela);

- 25.01.2015 (niedziela);

- 8.02.2015 (niedziela).

Start każdego biegu będzie o godz. 11 w poznańskim Parku Cytadela, na polanie pod Dzwonem Pokoju i Przyjaźni Między Narodami.

Szczegóły na stronie: www.endusport.pl/event/endu-winter-run