Biegająca księżniczka

Weekend 13-14 września stał pod znakiem kobiecego biegania. Na terenie warszawskiej Agrykoli, Mikołaj Roznerski wcielił się w rolę księcia. Wraz ze swoim orszakiem poszukiwał księżniczek, którym rozdał najnowsze buty adidas Energy Boost. A to nie był koniec atrakcji.
embed

O co biega?

W sobotę i niedzielę (13-14 września) w okolicach warszawskiej Agrykoli, biegający książę wytrwale szukał biegających księżniczek. Mikołaj Roznerski - aktor, który przebojowo wcielił się w rolę księcia, z wybranymi dziewczynami przymierzał nową parę butów do biegania adidas Energy Boost. Jeżeli pasowały - dawał im je w prezencie, a biegaczka stawała się biegającą księżniczką.

- Ten trening zapamiętam chyba do końca życia. Umówiłam się z koleżanką, jak co sobotę, na kilkunastokilometrowy trening w okolicy Agrykoli. Kiedy już zaczęłyśmy biec, nagle wpadłyśmy na tego przystojnego księcia, ze swoją świtą. Zaczepił nas, zmotywował do dalszego biegu i dostałam od niego śliczne, różowe Boosty! - relacjonuje Malwina, jedna z "obdarowanych" biegaczek.

- Do tej pory nie biegałam w butach adidas, ale teraz na pewno się to zmieni, te buty są naprawdę świetne - dodaje Monika, która w niedzielę miała przyjemność natknąć się na księcia.

Biegająca księżniczkaBiegająca księżniczka Adidas Adidas

Kolejna niespodzianka!

Dla wszystkich dziewczyn, także tych, które nie mogły spotkać się z księciem "na żywo", został przygotowany konkurs, którego szczegóły znajdziecie na www.biegajacaksiezniczka.pl

Biegająca księżniczkaBiegająca księżniczka Adidas Adidas

Agrykola pękała w szwach

Zaplanowana przez adidas aktywacja dla biegaczek była zapowiadana zarówno w mediach, jak i kanałach społecznościowych. Jeszcze przed jej rozpoczęciem spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony dziewczyn - przeszło ponad 700 zadeklarowało swój udział poprzez facebookowy event.

Biegająca księżniczkaBiegająca księżniczka Adidas Adidas