Nabiegówkach latem

Nabiegówkach.pl nie obijają się w lecie. Forma sami się nie zrobi. Stąd pomysł obozów kondycyjnych w Szklarskiej Porębie. Ruszają już 13 lipca.

Zgrupowanie organizowane jest dla osób, które chcą spędzić na sportowo tygodniowy urlop w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Obóz pomoże początkującym rozpocząć regularne i przemyślane treningi, a zaawansowanym przygotować się do jesiennych startów i wskoczyć na wyższy poziom sportowy.

Zgrupowanie poprowadzi kadra, która jest nie tylko kompetentna, ale także znana z umiejętności wytworzenia znakomitej atmosfery: Robert Faron - czołowy polski długodystansowy biegacz górski, który wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski w biegach górskich, a także Marek Tokarczyk - który ukończył już ponad 40 maratonów i stał m.in. na podium Biegu Rzeźnika i Maratonu Warszawskiego.

nabiegowkach.plnabiegowkach.pl nabiegowkach.pl nabiegowkach.pl

Uczestnicy obozu będą trenować w grupach, do których zostaną przydzieleni według stopnia zaawansowania. Program zgrupowania jest bogaty. Oprócz szeregu wycieczek biegowych po kultowych zakątkach Gór Izerskich i Karkonoszy zaplanowano także sporo wykładów i ćwiczeń ważnych w rozwoju sportowym każdego biegacza.

Obóz odbędzie się w terminie 13-20 lipca 2014 w Szklarskiej Porębie. Więcej informacji: http://nabiegowkach.pl/oboz-biegowy-lekkoatletyczny-gorski-szklarska-poreba-gory-izerskie-karkonosze-dobra-cena-LATO-2014.html

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.